dcsimg

Novinka Bosch Professional

Radi by ste lepšie vybavenie? Modré elektrické náradie Bosch je vyrobené profesionálmy s praxou remeselníkov a priemyselným využitím. Preto splňuje najvyššie nároky na výkon, presnosť a robustnosť pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov pri práci.

Výber zo sortimentu

Prečo modré náradie Bosch Professional splní Vaše vysoké nároky?

• Od elektrického náradia Bosch Professional očakávame to isté, ako od Vás remeselníkov: rýchlu prácu, spolahlivosť, kompetentnosť a maximálne využitie – presne vďaka tomu ste dobrý.

• Vďaka úzkej spolupráci s profesionálmy z praxe pozná Bosch vysoké nároky na remeselnícke a priemyslové využitie a zohľadňuje tieto aspekty pri výrobe svojho náradia.

• Testovanie v najnáročnejších podmienkach a extrémnych pracovných situáciách – iba také náradie, ktoré vydrží tento záťažový test, je pre Vás dosť dobré.

• Modré elektrické náradie Bosch Professional predstavuje: špičkovú kvalitu, spolahlivosť, robustnosť a inováciu – proste skuťočný Bosch!

• Aj to najtvrdšie náradie môže občas dostať ranu. Za týmto účelom je u firmy Bosch jednoduchšie on-line doobjednať vhodné náhradné diely. Alebo zverte Váš nástroj do jednej z najspolahlivejších servisných pobočiek Bosch.

Modrý Bosch Professional nájdete v nasledujúcich kategóriách

Ešte ste sa nerozhodli pre žiadnu s kategórií? Tak tu sa môžete pozrieť na kompletný sortiment Bosch Profesional v e-shope HORNBACHU. Jednoducho kliknite na nasledujúci obrázok – a ideme nato!

Služby, ktoré remeselník potrebuje

On-line predaj náhradných dielov

Bosch Vám dodá náhradné diely presne, bezpečne a spolahlivo. Originálne diely pre Vaše náradie – od kotvy cez uhlíkovú kefu až po batérie a nabíjačky. Objednávku môžete vytvoriť úplne pohodlne on-line. Alebo si vyberte Vášho spolahlivého obchodníka. Majte prosím na pamäti, že náhradné diely môže montovať iba odborne vyškolený personál.
Tu prejdete do katalógu náhradných dielov Bosch.

On-line servisná služba

Aj to najlepšie náradie sa môže občas pokaziť. S on-line servisnou službou Bosch predáte nástroj do tých správnych rúk. Opravu vykoná kvalifikovaný odborný personál, ktorý na opravu používa iba originálne náhradné diely. Naviac k tomu bude Vaše náradie podrobené bezpečnostnej kontrole a bude Vám zaslané späť do troch až piatich dní opäť v perfektnom stave. Plne funkčné náradie si môžete buď osobne vyzdvihnúť priamo v servise, alebo Vám ho zašleme poštou formou balíku. Poprípade môžete Vaše náradie priniesť tiež do jednej z našich predajní HORNBACH alebo nás kontaktujte.

Záruka? Áno, samozrejme!

3 roky záruka na elektrické náradie

Platí pre všetky modré profesionálne nástroje a meriace prístroje Bosch. Výnimku tvorí vysokofrekvenčné náradie, priemyslové aku šroubováky, pneumatické náradie, dodané príslušenstvo a tak tiež sady batérií a nabíjačiek. Po získaní záruky o dĺžke 3 roky je nutná registrácia na www.bosch-pt.com/warranty do 4 týždňou od zakúpenia výrobku.
Tu nájdete ďalšie informácie o záručných podmienkach Bosch.

2 roky Bosch ProService na lithiovo-iontové prístroje vr. batérií a nabíjačiek

Táto služba platí pre všetky modré litiovo-iontové prístroje Bosch pre podnikatelské využitie vr. batérií a nabíjačiek. Pokial sa v obdobý trvania platnosti ProService objaví vzhľadom k vade materiálu či výrobnou vadou alebo dôsledkom opotrebovania na registrovanom prístroji, betérii či nabijáčke Bosch určitá závada, prevedie fitma Bosch bezplatnú opravu takéhoto výrobku alebo ho vymení za bezchybný výrobok (poprípade tiež za novší model). Vymenenie prístroja, batérie alebo nabíjačky prechádza do vlastníctva firmy Bosch.

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.