dcsimg

Katalógy on-line

Rezervácia online a vyzdvihnutie v predajni
Rezervujte si tovar, vyzdvihnite ho v predajni a odvezte si ho domov. Ušetrite veľa času pre vaše projekty!
Ako to funguje? | Podmienky rezervácie online a vyzdvihnutia v predajni.

Katalógy

12 / 2014
Prezrite si nový decemberový katalóg. Nájdete veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú digitálna meracia technika a vianočné kvetiny pod stromček.
11 / 2014
Prezrite si nový novemberový katalóg. Nájdete veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú výmena interiérových dverí a zelené čističky vzduchu.
10 / 2014
Prezrite si nový októberový katalóg. Nájdete veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú kladenie podláh a orchidey.
09 / 2014
Prezrite si nový septemberový katalóg. Nájdete veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú Steny s 3D efektom a cibuľoviny.
08 / 2014
Prezrite si nový augustový katalóg. Nájdete veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou je Suchá výstavba a Stredomorské rastliny.
07 / 2014
Dokážete si to vôbec predstaviť? V našich predajniach vám ponúkame viac než 35 000 m2 rôznych podlahových krytín. Naozaj je to tak! A keď si nebudete môcť z takej širokej ponuky vybrať, nevadí. Naši odborníci v predajni vám radi pomôžu a poradia s výberom tej správnej podlahovej krytiny.
06 / 2014
Prezrite si náš nový júnový katalóg. Nájdete v ňom veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú funkčné farby a interiérové ​​farby s pridanou hodnotou. Na svoje si prídu aj milovníci ruží a stredomorských rastlín.
05 / 2014
Poradíme vám, ako vypestovať biozeleninu a dáme vám pár dobrých rád, ako na stavbu terasy. Vyberte si z našich on-line katalógov. Objednávku pripravíme na vyzdvihnutie priamo na vami vybranej predajni. Záruka trvale najnižších cien, profesionálne poradenstvo, najväčšie skladové zásoby.

Sortimentné katalógy

10 / 2014
Dielňa, náradie, meranie a príslušenstvo
10 / 2014
Obrazy, fototapety, rámovanie na mieru, rámy, zrkadlá, maliarske potreby, dekorácie
10 / 2014
Country, romance, moderna, glamour
09 / 2014
Aká podlaha je pre vás ta pravá?
09 / 2014
Kachle, sporáky, kozubové náradie a príslušenstvo, palivá a príprava palivového dreva
08 / 2014
Či už hľadáte moderný, trendový, romantický alebo vidiecky štýl - na našej veľkej výstavnej ploche oddelenia sanity nájdete celý rad tipov pre vašu novú kúpeľňu snov. Naši zamestnanci vám pomôžu nájsť váš osobný štýl, a to najvhodnejšie riešenie.
08 / 2014
Kto rád zahradničí, virečo. Nie je krajšie, než nechať rozkvitnúť vlastný domov.
05 / 2014
Viac než 5000 kvalitných a preverených produktov, ktoré čakajú len na vás a vaše projekty! Pretože jedine v Hornbachu nájdete všetko pohromade a v dostatočnom skladovom množstve. Je to tým, že sa v Hornbachu riadime jednoduchou filozofiou: Všetko pod jednou strechou a vždy za trvale najnižšie ceny! A to je skvelé, čo poviete?
04 / 2014
Spoznajte naše súčasné trendy v oblasti dlažby a objavte novú inšpiráciu! Poskytneme vám praktické návody na kladenie a prezradíme vám všetko o rôznych druhoch dlaždíc, o ich výrobe, technikách škárovania a tiež, ako si dlaždice môžete sami opraviť. S našim montážnym servisom budete mať všetko z jednej ruky - pretože pre váš projekt sa pustíme do diela!

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.