dcsimg

Katalógy on-line

Rezervácia online a vyzdvihnutie v predajni
Rezervujte si tovar, vyzdvihnite ho v predajni a odvezte si ho domov. Ušetrite veľa času pre vaše projekty!
Ako to funguje? | Podmienky rezervácie online a vyzdvihnutia v predajni.

Katalógy

07 / 2014
Dokážete si to vôbec predstaviť? V našich predajniach vám ponúkame viac než 35 000 m2 rôznych podlahových krytín. Naozaj je to tak! A keď si nebudete môcť z takej širokej ponuky vybrať, nevadí. Naši odborníci v predajni vám radi pomôžu a poradia s výberom tej správnej podlahovej krytiny.
06 / 2014
Prezrite si náš nový júnový katalóg. Nájdete v ňom veľa kutilských tipov a trikov a to všetko v jednoduchej a hlavne prehľadnej podobe. Hlavnou témou sú funkčné farby a interiérové ​​farby s pridanou hodnotou. Na svoje si prídu aj milovníci ruží a stredomorských rastlín.
05 / 2014
Poradíme vám, ako vypestovať biozeleninu a dáme vám pár dobrých rád, ako na stavbu terasy. Vyberte si z našich on-line katalógov. Objednávku pripravíme na vyzdvihnutie priamo na vami vybranej predajni. Záruka trvale najnižších cien, profesionálne poradenstvo, najväčšie skladové zásoby.
04 / 2014
Všetko, čo na to potrebuješ, je vôľa a vášeň. Zvyšok dostaneš u nás v HORNBACHu. Nájdeš tu široký výber náradia a materiálov za trvale najnižšie ceny, a samozrejme aj odborné poradenstvo zamestnancov HORNBACHu. Takže pusť sa do toho a urob niečo proti škaredosti!
03 / 2014
Predvádzacia akcia "Sanácia balkóna" a všetko o pestovaní zdravých plodov a miniovocia.

Sortimentné katalógy

05 / 2014
Viac než 5000 kvalitných a preverených produktov, ktoré čakajú len na vás a vaše projekty! Pretože jedine v Hornbachu nájdete všetko pohromade a v dostatočnom skladovom množstve. Je to tým, že sa v Hornbachu riadime jednoduchou filozofiou: Všetko pod jednou strechou a vždy za trvale najnižšie ceny! A to je skvelé, čo poviete?
04 / 2014
Spoznajte naše súčasné trendy v oblasti dlažby a objavte novú inšpiráciu! Poskytneme vám praktické návody na kladenie a prezradíme vám všetko o rôznych druhoch dlaždíc, o ich výrobe, technikách škárovania a tiež, ako si dlaždice môžete sami opraviť. S našim montážnym servisom budete mať všetko z jednej ruky - pretože pre váš projekt sa pustíme do diela!
03 / 2014
Aktuálny projektový katalóg zameraný na záhradnú techniku a zavlažovanie.
03 / 2014
Čo by mohlo byť lepšie, než voľný čas na záhrade, na terase alebo na balkóne? HORNBACH ponúka široký výber vybavenia pre vaše potešenie pod slnkom, od záhradného nábytku, útulných kresiel, stoličiek, altánov a prístreškov až po grily a všetko potrebné príslušenstvo. Preskúmajte záhradné trendy pre rok 2014 a nechajte sa inšpirovať!
03 / 2014
Leto nám po roku zase klope na dvere. Slnečné počasie priamo zvádza k relaxácii pri vode. Ak vás neláka preplnená miestna plaváreň alebo sa nechystáte na dovolenku k moru, kúpte si vlastný bazén! Nechajte sa inšpirovať našou ponukou nadzemných bazénov v rôznych rozmeroch a tvaroch a užívajte si vodné radovánky z pohodlia vášho domova.

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.