dcsimg

Filozofia trvale najnižších cien HORNBACHu

Je to jednoduché: je to filozofia trvale najnižších cien HORNBACHu. HORNBACH je toho názoru, že každý môže realizovať taký veľký projekt, aký len chce. Je jasné, že na to potrebuje predovšetkým výhodné náradie a materiál. Preto sa HORNBACH riadi filozofiou trvale najnižších cien, ktorá zaručuje, že vždy kúpite všetko výhodnejšie než u našich konkurentov. Ruku na to!

Žiadne lákadlá! Všetko výhodne!

Kto vychvaľuje zvláštne ponuky, na iných artikloch si to zase vynahradí. Je jasné, že HORNBACH sa na tom nepodieľa. Tu je každý artikel výhodný. To sa hodí najmä pri veľkých projektoch. Je to totiž nanič, keď je jeden artikel lacnejší, ale ďalších dvadsať drahých. Nezáleží na tom, aké množstvo, rozmery či vyhotovenie si želáte, vďaka filozofii trvale najnižších cien v HORNBACHu zaplatíte nakoniec vždy menej než u našich konkurentov.

Žiadne akčné ceny! Vždy výhodne!

V HORNBACHu nemusíte čakať na mimoriadne ponuky, aby ste mohli realizovať svoj projekt. Nie sme výhodní len dva týždne v roku, ale celých 365 dní. Pre vás to znamená, že nemusíte čakať na ďalšie akčné obdobie, ale môžete nakúpiť pre projekt okamžite a ihneď sa pustiť do práce. A to za zaručene výhodnú cenu.

Žiadne zľavy! Ihneď výhodne!

Kto poskytuje zľavy, ten predtým k cene trochu pridal. Niečo také sa u nás nestáva. Kalkulujeme férovo, aby sme vám mohli ponúknuť okamžite výhodnú cenu. Nemusíte celé mesiace zbierať bonusové body či vernostné prémie, aby ste sa mohli pustiť do svojho projektu. S HORNBACHom môžete začať okamžite a zaručene výhodne.

Žiadne ale. Využite záruku trvale najnižších cien.

Je pravdepodobné, že pri 120 000 produktoch v sortimente sa môže stať, že objavíte u konkurencie nejaký produkt lacnejší. Preto je tu záruka trvale najnižšej ceny. Ak niekde nájdete totožný produkt za výhodnejšiu cenu, ponúkneme Vám rovnakú cenu naviac zníženú o 10 %. Garancia platí i pre akčné a reklamné ceny našich konkurentov. Ponuka sa vzťahuje iba pre bežné projektové množstvo, nie pre konkurenciu a ani ďalší predaj. Z garancie sú vylúčené výpredaje.

Všetko za trvale najnižšie ceny!

Ak nájdete u konkurencie identický tovar lacnejšie, ponúkneme vám rovnakú cenu ako u konkurencie, navyše zníženú ešte o 10 %. Platí aj pre reklamné akcie, zľavy aj internetové ceny. Neplatí pre výpredaje. Podrobnosti nájdete v pravidlách cenovej záruky a v našich informačných centrách.

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.