dcsimg

HORNBACH je 100% predajňa pre dom, stavbu a záhradu

HORNBACH sa sústreďuje na to, čo ho robí HORNBACHom. Preto aj v budúcnosti budete v HORNBACHu márne hľadať artikle, ktoré v správnej predajni pre stavbu a záhradu nemajú čo robiť. Tým sa uvoľňuje miesto pre všetko to, čo naši zákazníci na realizáciu svojich projektov skutočne potrebujú: stavebniny, stroje, farby, záhradný tovar. A to všetko v požadovanej kvalite a samozrejme v projektových množstvách!

Výber v HORNBACHu

Výber v HORNBACHu vám určite vaše rozhodnutie neuľahčí, ale to rozhodnutie bude konečné.
Každý projekt je iný a HORNBACH je pripravený na všetko. Výberom, ktorý na realizáciu projektu potrebujete a taktiež aj šírkou a hĺbkou sortimentu. Preto má HORNBACH nie 5, ale 50 vodovodných kohútikov. A nie 150, ale 1500 skrutiek. Tak si ako zákazníci HORNBACHu môžete byť istí, že vždy dostanete všetko, čo budete na realizáciu projektu potrebovať. Bez kompromisov. Tie totiž HORNBACH tiež nerobí. Nájdete tu všetko, čo by použil aj samotný HORNBACH.

Zákazníci HORNBACHu

Zákazníci HORNBACHu sú čertovsky húževnatí. Naše náradie ale napriek tomu vydrží!
Kto nakupuje v HORNBACHu, vie, že je verný heslu: S nami to zvládnete. Preto sa dostáva do regálu len to, čo vydrží extrémnu činorodosť. Konkrétne: HORNBACH predáva len to, čo by aj sám použil. Produkty, ktorých hodnota zodpovedá cene! Sortiment HORNBACHu tak uspokojí potreby domácich majstrov a taktiež aj skutočných profesionálov. A to z jednoduchého dôvodu: vďaka ustavičnej snahe HORNBACHu o kvalitu.

V HORNBACHu je tovar v regáli!
Zákazníci HORNBACHu chcú nakúpiť ihneď a nie čakať dva týždne na dodanie tovaru. Preto má HORNBACH stále na sklade množstvo, ktoré je potrebné pre väčšie projekty: namiesto vreca cementu máte k dispozícii celý nákladný voz cementu. A namiesto niekoľkých sadrokartónových dosiek do izby ich môžete naložiť dosť na celý dom. To znamená: žiadne zdĺhavé objednávanie, žiadne čakanie ani ďalšie cesty. Zato plná sila a chuť do nového projektu.

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.