dcsimg

3D plánovanie

3D plánovanie

Dovoľujeme si vás upozorniť, že službu spracovanie návrhov ponúkame len v predajniach HORNBACH s kúpeľňovým či kuchynským štúdiom.

Poradenstvo, plánovanie a montáž - všetko pohodlne z jednej ruky

Inovatívne návrhy kúpeľní podľa vašich predstáv

Kúpeľňa je miesto, kde ráno začínate svoj deň a večer ho tu končíte. Preto je potrebné novú kúpeľňu starostlivo naplánovať až do najmenších detailov. Navštívte naše kúpeľňové štúdio a presvedčte sa sami. My sa postaráme o zvyšok!

Priestor pre kúpeľňu. Realizácia projektu od A do Z.
HORNBACH je vaším partnerom pre celý projekt rekonštrukcie kúpeľne a bude vás sprevádzať na ceste k novej kúpeľni snov. Poskytneme vám všetky služby pohodlne pod jednou strechou od profesionálneho zamerania cez detailný návrh novej kúpeľne až po konečné odovzdanie výsledkov remeselných prác.*

Váš poradca pre plánovanie kúpeľní
v Bratislave - Devínskej Novej Vsi

841 07 Bratislava 49
Tel.: +421-2-48 222 000
E-mail: servis-dnv@hornbach.com
Otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 21:00 | So-Ne 8:00 - 21.00

Moderné a funkčné kuchynské trendy
U nás nekúpite len sporák a skrinky. Navrhneme vám celý kuchynský priestor so všetkými detailmi od stropných svietidiel až po podlahové lišty. Ale variť už musíte sami!

Tu je to pravé miesto, kde vám uľahčíme cestu k vašej vysnívanej kuchyni. Vďaka našim stránkam premeníte vašu predstavu o novej kuchyni v nádhernú realitu. Mimo iné tu nájdete veľa inšpirácie, sviežich nápadov, krásnych kuchynských zostáv a k tomu aj praktické tipy, skrátka všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mali doma kuchyňu ako ste si vždy priali. Je dobré vedieť, že pokiaľ sa rozhodnete, vybrať si vašu novú kuchyňu u nás v HORNBACHu, pomôžeme vám so všetkým, od zamerania, naplánovania, montáže až po kompletné financovanie. Krátka cesta k individuálnej kuchyni začína v našej vzorkovni. Angažovaný tím odborných poradcov vám dokáže týchto pár krokov ešte viacej uľahčiť.

Katalóg k stiahnutiu

Váš poradca pre plánovanie kuchýň
v Bratislave - Devínskej Novej Vsi, Bratislave - Ružinove a v Košiciach

Otváracie hodiny: Po-Pia 7:00 - 21:00 | So-Ne 8:00 - 21.00

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.
Rezervácia on-line

Vyberte si zo širokého sortimentu on-line.