dcsimg

KRAJŠIE AKVÁRIUM A MENEJ RIAS!

Všetky produkty BIO-CO2 preplatené v rámci záruky spokojnostivenujeme školským projektom! Vďaka tomu si užívajú krásnerastúcich vodných rastlín aj ďalšie generácie.

[Bio-CO2] Jednoduchý spôsob CO2 hnojenia

Produkcia CO2 na báze kontrolovanéhoa konštantného bakteriálneho kvasenia. Ideálnepre nových užívateľov alebo taktiež na vyskúšanie.Už po niekoľkých týždňoch hnojenia CO2 uvidíteúspech: rastliny lepšie rastú, sú zelenšie, silnejšiea vitálnejšie. Celé akvárium priamo ožije.

[JEDNORÁZOVÝ SYSTÉM] Pra ktický spôsob CO2 hnojenia

Dávkovanie CO2 pomocou kvapalného plynuz recyklovateľnej, jednorazovej použiteľnej fľaše. Ideálnyvšade tam, kde je plnenie CO2 fľaše problematické,alebo kde je servis pre doplňovanie CO2 príliš ďaleko.

[VIACNÁSOBNE POUŽITELNÝ SYSTÉM] Stály spôsob CO2 hnojenia

Dávkovanie CO2 pomocou kvapalného plynu zopakovanej plniteľnej fľaše. Obzvlášť vhodné pre veľkéakvária a tam, kde je väčšia spotreba CO2. Dennerlepreto ponúka tlakové fľaše až do hmotnosti náplne2 kg CO2.

NAŠÍM VZOROM JE PRÍRODA!

V akváriách s prospievajúcimi rastlinami nemajú dotieravé riasy praktickyžiadnu šancu. Živiny podporujúce rast rias (fosfáty a nitráty), Súrastlinami ihneď spotrebované. Pokiaľ je však v akváriu nedostatok CO2,rastliny nerastú, prebytočných živín je nadbytok a riasy dostanú veľkúšancu. K najdôležitejším opatreniam proti rastu rias preto patrí hojnéosadenie rastlinami a pravidelné prihnojovanie dostatkom CO2.

DENNERLE ZÁRUKA SPOKOJNOSTI

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.