dcsimg

Svet bývania 2016 jeseň - Štyri hlavné trendy

Na stope budúcich trendov zo sveta bývaniaAby sme Vám mohli prinášať ďalšie a ďalšie aktuality zo sveta bývania, pracujeme v HORNBACHu aktívne na výzkume súčasných trendov v oblasti bytového vybavenia, moderného tovaru a vybavenia pre záhradu. HORNBACH ide aktívne po stopách najnovšieho vývoja a sleduje citlivé aktuálne vplyvy, ktoré určujú blízku budúcnosť.

Naše poslanie: tvorba na mieru šitých farebných konceptov a dizajnov pre váš domov!

House of Elegance

House of Elegance: Tento interiérový koncept v sebe spája modernosť dneška s retro prvkami včerejška. Ladná súhra vytvára tajuplnú ľahkosť a rezervovanú elegantnosť. Biele plochy slúžia ako protiklad k dominantnému výrazu vzorovaných plôch. Hravo vyniká samet a hodváb. Kombinácia materiálov robia tento svet bývania – individuálny a extravagantný. Galéria obrazov a otvorený oheň urobia z vášho interiéru príjemný domov.

Designed by Natures
Farby ako zo šperkovnice: zlaté, strieborné, smaragdovo zelené a zeleň polodrahokamu. Tento svet bývania vsádza na paletu jesenných farieb zelených a hnedých odtieňov, v kombinácii s lesklými prvkami.

Magic Moments

Svet bývania Magic Moments je štýl hodiaci sa k elegantnému bývaniu – predstavuje absolútne pohodlie a útulnosť spojenú so slávnostne teatrálnou atmosférou. Túto sezónu sú v kurze strapce a strapatosť všeobecne, ktoré sa vo vašom interiére postarajú o módne akcenty. Charakteristický štýl tohto sveta bývania dotvárajú mosadzné lampy a stoly ako i lesklé a trblietavé bytové doplnky ako vankúše, závesy s okami a obrazové rámy.

Red Hamony

Plné odtiene čevenej, od mahagónovej až po burgundskú variantu, vytvárajú hrejivo útulný interiér jesenných dní. Tento svet bývania hľadá inšpiráciu v kvetoch, bobuliach a ovocí a taktiež v ľudových tradíciach, ktoré dodajú Vášmu interiéru nádych harmónie.

Modern Rustic

Eko je štýlom včerajška, Modern Rustic štýlom dneška. Svet bývania Modern Rustic ukazuje, že moderné bývania si veľmi dobre rozumejú taktiež s prírodnými a trvalo využiteľnými výrobkami. Tento interiérový koncept vsadil na vysoko kvalitné a rovnako nadčasové výrobky s dlhou životnosťou. O útulné prostredie sa starajú teplá srsť a mäkké vankúše, útulné sedacie prvky, otvorený oheň a množstvo sviečok. Určitý príjemný charakter prostredia ale dotvárajú vlnené látky, koberce a polstre.

My warm Home
Inšpirované prírodou tu udávajú tón teplé farby jednoduchých odtieňov. V kombinácii s betónom a drevom vytvoríte mimoriadne útulný interiér. Doprajte si čas vo dvojici a vychutnávajte si společné chvíľky plnými dúškami – tých nie je nikdy dosť!

Skandinavian Touch

Svet bývnia Skandinavian Touch vsadil na nadčasový dizajn. Svetlé farby zaručujú povznášajúcu útulnosť so severským nádychom. Úplny prim tu hrá faktor útulnosti. Charakteristickými prvkami sú tu svetlá dreva, vintage vzhľad a strapatá elegancia. Tento štýl zariadenia v sebe spája univerzálne plochy a prírodné štruktúry v mramorovej či kamenej optike. Jednoduché, puristické, pekné a ako stvorené pre tých, ktorí si zariaďujú svoj prvý interiér!

The Way to Live
Pastelové farby s odtieňom chladného sorbetu, inšpirované prírodou: svetlo šedá, krémovo ružová a maslovo biela. Tieto farby vytvárajú priateľskú, škandinávsku atmosféru plnú pohodlia.

Moja predajňa

 Hornbach Bratislava

Galvaniho 9

82104 Bratislava 2

Tel.: +421-2-487 09 000

Otváracia doba:
Po–Pia: 07:00–21:00 hod.
So–Ne: 08:00–21:00 hod.