0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 20:48. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Be Balanced

Doba čítania: 2 min.
Be Balanced

Príjemný škandinávsky minimalizmus je veľmi populárny. Zbaviť sa nadbytočných vecí znamená vytvoriť jasný a čistý priestor. Interiér v svetlých tónoch pôsobí vzdušne a jemné farby upokojujú.

Presné a rovné tvary v kombinácii s perfektne vyladenými detailmi a doplnkami z prírodných materiálov. Jemné, tlmené farby v odtieni hnedej a petrolejovej v miestnosti pôsobia prirodzene a čisto.

Menej je niekedy viac. Be Balanced je interiérový štýl plný harmónie. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu a priestor bez zbytočného balastu.

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Be balanced (PDF, 305 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte be balanced


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore
HORNBACH