Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Be Balanced

Svet bývania - Be balanced

Príjemný škandinávsky minimalizmus je veľmi populárny. Zbaviť sa nadbytočných vecí znamená vytvoriť jasný a čistý priestor. Interiér v svetlých tónoch pôsobí vzdušne a jemné farby upokojujú.

Doba čítania: 1 min.

Presné a rovné tvary v kombinácii s perfektne vyladenými detailmi a doplnkami z prírodných materiálov. Jemné, tlmené farby v odtieni hnedej a petrolejovej v miestnosti pôsobia prirodzene a čisto.

Menej je niekedy viac. Be Balanced je interiérový štýl plný harmónie. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú rovnováhu a priestor bez zbytočného balastu.

Svet bývania - Be balanced
Svet bývania - Be balanced
Svet bývania - Be balanced
Svet bývania - Be balanced

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Be balanced (PDF, 305 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte be balanced


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x