0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 5:06. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Beach House

Doba čítania: 2 min.
Beach House

Žite ako na dovolenke. S týmto štýlom interiéru ho môžete mať. Jednoduchý dizajn je elegantný a nadčasový. Prírodné materiály, ako je ľan, ratan a kožušina, vás pozývajú k odpočinku. Pohodlne sa usaďte a vyložte si nohy. Pretože niekedy si aj macher potrebuje oddýchnuť.

Relaxačné, uvoľnené, svieže. Jemné farby dodávajú priestoru ľahkosť, vďaka ktorej sa budete cítiť ako doma. V kombinácii s prírodnými materiálmi, ako je ľan, ratan a kožušina, sa miestnosť stáva príjemnou a útulnou.

Monochromatické, jemne štruktúrované povrchy tu vyzerajú veľkolepo. Zbavte sa všetkého nepotrebného. Tento koncept bývania sa zameriava na čistotu. Tu si môže duša oddýchnuť - ako pri dlhej prechádzke po pláži.

Beach House je štýl vybavenia plný pokoja a rovnováhy. Ideálne pre tých, ktorí sa chcú cítiť ľahko a slobodne.

Namiešajte si trendové farby

Stačí sa pozrieť na farebnú škálu a vybrať požadované farby. Požadované množstvo si potom môžete nechať namiešať v centre miešania farieb. Máte otázky? Naši kolegovia z centra miešania farieb vám radi poradia.

Farby Beach House

Ďalšie svety bývania, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH