Nákupný zoznam 0 Košík 0

Covid-19 Info - Ak ste v deň dodania v karanténe, je vašou povinnosťou informovať dopravcu. Dohodnite sa s doručovateľom na inom možnom termíne doručenia. Vodič má právo odmietnuť doručenie tovaru do miest, kde by sa cítil ohrozený na zdraví.

Bosch XLOCK - vymeňte starú uhlovú brúsku za novú

Bosch XLOCK

Premýšľate o kúpe novej uhlovej brúsky? Potom je tá správna doba! Pri kúpe jednej z 3 nižšie uvedených brúsok, s inovatívnym systémom BOSCH XLOCK v predajni alebo v e-shope vám odpočítame 25 EUR z ich ceny!

Nákup v e-shope HORNBACH.sk

V prípade, že si vyberiete a zakúpite 1 z 3 produktov brúsok GWX v e-shope Hornbach.sk, zaplatíte plnú cenu. Tovar vám doručíme a po uplynutí lehoty na vrátenie tovaru (28 dní) vám poštou zašleme poukaz na ďalší nákup v predajni HORNBACH v hodnote 25 EUR.

POZOR: Neplatí pre on-line rezervácie v predajni. Pre on-line rezervácií platí nákup v predajni (viď nižšie).

Nákup v predajni HORNBACH

Pokiaľ si 1 z 3 produktov brúsok GWX pôjdete kúpiť do akejkoľvek predajne HORNBACH, vezmite si so sebou aj svoju dosluhujúci uhlovú brúsku akejkoľvek značky. Starú si od vás vezmeme a z novej vám odpočítame 25 EUR.

POZOR: Podmienky pre nákup v predajni platí aj pre on-line rezervácie.

Ponuka platí do 30.6.2020

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x