0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 4:39. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Come Over

Doba čítania: 2 min.
Come Over

Teplé farby stien od ružovej po bordó vás srdečne vítajú a pozývajú na pobyt. V kombinácii s drevenými a kvetinovými dekoráciami priestor pôsobí celistvo a vyvážene. Je miestom, kde môžete relaxovať, načerpať nové sily a zažiť pravý pocit domova. Čo viac si priať?

Vstúpte a dovoľte si odpočívať. To je moto tohto príjemného dizajnu interiéru. Ako je známe, krása spočíva v detailoch. Zamatové trblietavé látky dávajú odpočinku nový rozmer. Teplé farby plné života vytvárajú uvoľnenú atmosféru.

Tóny v tóne, dymovej, ružovej a bordó nuansy vytvárajú príjemnú atmosféru, ktorá vás zahalí svojím kúzlom a nikdy nepustí. Silné horčicové akcenty a voľné kvetinové dekorácie vnášajú ľahkosť. Napriek tomu je tento svet bývania plný energie.

Come Over je veľmi príjemný štýl zariadenia. Ideálne pre každého, pre koho je pohodlie - nielen svoje vlastné - dôležitejšie ako čokoľvek iné.

Namiešajte si trendové farby

Stačí sa pozrieť na farebnú škálu a vybrať požadované farby. Požadované množstvo si potom môžete nechať namiešať v centre miešania farieb. Máte otázky? Naši kolegovia z centra miešania farieb vám radi poradia.

Come Over farby

Ďalšie svety bývania, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH