0 Nákupný zoznam 0 Košík

Cool & Creative

wohnwelt cool creative

Cool & Creative je nekonvenčný a vyvážený štýl bývania. Perfektný pre všetkých, ktorí sa snažia dostať to najlepšie z toho, čo majú. Charakteristické sú decentné tvary a čistý farebný koncept s rovnými líniami.

Koncept bývania Cool & Creative kladie dôraz na rovnováhu. Môžeme ju nájsť predovšetkým vo farbách - chladné farebné odtiene sa navzájom dopĺňajú s teplými. Aj zariadenie vychádza z rovnováhy medzi novými a už použitými doplnkami. Kombinovanie vecí rôznych textúr a tvarov je kľúčové - jednotlivé predmety k sebe na prvý pohľad nepatria, ale rozumejú si spolu.

Around the Table
Betónový vzhľad, rovné línie a modrá, modrá, modrá. Tento trend si zamilujete kvôli jeho industriálnemu čaru. V kombinácii s veľkým množstvom textilu, dreva a kreativity je tu aj napriek toľkému chladu útulne: veľké vankúše, hrubé deky a drevené parkety. Vo farebnej palete sa chladné modré odtiene vyvažujú s teplými sivými, béžovými a taupe odtieňmi.

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb (PDF, 965 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vzorkovník so sebou prineste do predajne alebo si poznačte čísla a označenie farieb vašej obľúbenej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame aktuálne trendové farby k priamemu odberu v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu vám namiešame aj laky, lazúry a kreatívne omietky – na želanie s lesklým alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť našu službu Miešanie farieb online.

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x