0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 22:06. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Cool Down

Doba čítania: 2 min.
Cool Down

Sisal, juta, ľan – a k tomu kameň, betón a chladivé farby: v tejto kombinácii rozvinie Cool Down svoj účinok. Škandinávske prostredie vyžaruje jasnosť, vyrovnanosť a prírodnosť. Mäkké prvky ako koža a nopkové koberce navyše prinášajú útulnosť. Miesto, na ktorom sa môže duša uvoľniť a byť slobodná.

Chcete vo svojom dome pocítiť slobodu. Potom vytvorte viac priestoru sivobielymi tónmi, sivou a béžovou. Stena z lícových tehál, betónová tapeta, drevená podlaha. Jasné línie v škandinávskom dizajne. Plochý nábytok, minimalistické zariadenie, otvorené police. Práve v tejto zmesi rozvinie Cool Down svoju silu.

Tento koncept vybavenia vyjadruje jasnosť, vyváženosť a prirodzenosť. Silná zmes prírodných materiálov, kameňa a dreva dáva vášmu domovu charakter. Mäkké prvky, ako je kožušina, alebo koberčeky s vyrezávanými kobercami, zaisťujú pohodlie - dovedna dotvárajú skôr chladnú atmosféru. Miesto, kde sa duša môže rozvíjať a byť slobodná.

Cool Down je jasný a jemne vyvážený štýl vybavenia. Perfektné pre všetkých, ktorí chcú vo svojom dome cítiť slobodu.

Nechajte zmiešať trendové farby

Požadované množstvo farby si nechajte zmiešať v centre miešania farieb. Opýtajte sa? Naši kolegovia zo služby miešania farieb vám radi poradia.

Cool Down spektrum farieb

Svety bývania, ktoré by vás tiež mohli zaujímať

hore
HORNBACH