0 Nákupný zoznam 0 Košík

Fresh & Happy

wohnwelt fresh happy

Mladistvé bývanie: svet bývania Fresh & Happy vsádza na moderný, harmonický interiérový koncept pre skromný rozpočet. Hlavnými prvkami sú pestré farby a jednoduchý nábytok. Vankúše a kožušiny navodzujú relaxačnú atmosféru. Yippie!

Living in Harmony
Živá súhra ľahkých odtieňov zelenej, modrej a ružovej pôsobí sviežim a priateľským dojmom. Kombinácia ružovej, sivej a bielej vytvára vkusnú kompozíciu. Tieto pastelové odtiene sprevádza čierna a tmavosivá, ktoré v interiéri vyvolávajú pocit nenútenosti. Modrá vytvára dojem určitej priestrannosti a ružová pôsobí útulne.

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vzorkovník so sebou prineste do predajne alebo si poznačte čísla a označenie farieb vašej obľúbenej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame aktuálne trendové farby k priamemu odberu v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu vám namiešame aj laky, lazúry a kreatívne omietky – na želanie s lesklým alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť našu službu Miešanie farieb online.

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x