0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 4:16. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Get Ready

Doba čítania: 2 min.
Get Ready

Pripravte sa - môžete vstúpiť. Dizajn interiéru, ktorý vám ukáže vľúdnu tvár vášho domova. Každý kút miestnosti vás pozýva k odpočinku a zastavenie. Farby stien v prírodných tónoch a drevené prvky vystupujú do popredia a zaisťujú teplo a útulnosť.

Veľa dreva, veľa svetla a textilu. Prírodné materiály na prvom mieste. Tento dizajn interiréru spája to, čo k sebe patrí a čo sa vám páči. Kombinácia širokej škály tradičných prvkov, to je presne to, čo robí tento štýl nábytku tak autentickým, nezávislým a moderným.

Originalita sa odráža aj v jemnej farebnej schéme. Svetlé odtiene stien, od béžovej po hnedú a jemne ružovú, dobre ladí s všadeprítomným drevom. Napriek zdržanlivosti tento štýl dokáže vytvoriť útulné teplo domova.

Get Ready je štýl nábytku plný života a energie. Ideálne pre každého, koho priťahujú rozdiely, pretože v nich vidia silu.

Namiešajte si trendové farby

Stačí sa pozrieť na farebnú škálu a vybrať požadované farby. Požadované množstvo si potom môžete nechať namiešať v centre miešania farieb. Máte otázky? Naši kolegovia z centra miešania farieb vám radi poradia.

farbkarte get ready

Ďalšie svety bývania, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH