0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 5:14. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Green Factory

Doba čítania: 2 min.
Green Factory

Priemyselná elegancia sa snúbi s prirodzenosťou. Rastliny, vintage nábytok a teplé textílie zútulňujú pomerne triezvy štýl interiéru. Hnedé odtiene uzemňujú miestnosť a vytvárajú príjemnú atmosféru.

Drevo a betón - ako sa k sebe hodia? Myslíme veľmi dobre. Kombinácia prírodných a priemyselných prvkov vytvára vzrušujúcu kombináciu, ktorá na jednej strane vytvára modernú pohodu a na druhej strane poskytuje viac živosti medzi vašimi štyrmi stenami.

Green Factory je nekomplikovaný štýl nábytku, ktorý sa zameriava na kontrasty medzi teplým a chladným, ako aj medzi drsným a hladkým. Teplé textílie, zelené veľkolisté rastliny a vintage nábytok dodávajú cementu, oceli a sklu jemný charakter. Farebná paleta nevynecháva žiadne hnedé tóny a vytvára pokojnú a príjemnú atmosféru.

Ideálne pre tých, ktorí oceňujú kombináciu užitočnosti s iskrou slobodného ducha v ich živote.

Namiešajte si trendové farby

Stačí sa pozrieť na farebnú škálu a vybrať požadované farby. Požadované množstvo si potom môžete nechať namiešať v centre miešania farieb. Máte otázky? Naši kolegovia z centra miešania farieb vám radi poradia.

Farby Green Factory

Ďalšie svety bývania, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH