0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 23. 1. 2022 o 15:19. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Green Fantasy

Doba čítania: 2 min.
Green fantasy

Farebný a divoký interiér s atmosférou trópov. Svieže zelené tóny, bujné kvety a červené akcenty. Doprajte si relax a urobte si pohodu.

Vitajte doma, vitajte v džungli! Áno, všetko je tu divokejšie a farebnejšie. Tapety s kvetinovými motívmi, rastliny a štýlový nábytok robia tento interiér dokonalým. Paleta farieb sa hrá so zelenými tónmi, jemnou marhuľou v kontraste s tmavou oranžovou.

Tu to žije. Kombináciou živých rastlín a všadeprítomných odtieňov zelenej prinášate do svojich izieb sviežosť džungle, kde sa môžete cítiť, ako by ste boli na prázdninách.

Green Fantasy je sebavedomý interiérový dizajn, v ktorom to žije. Je ideálny pre všetkých, ktorí majú okolo seba radi živo.

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Green Fantasy (PDF, 413 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte green fantasy


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore
HORNBACH