Nákupný zoznam 0 Košík 0

Green Fantasy

Svet bývania - Green Fantasy

Farebný a divoký interiér s atmosférou trópov. Svieže zelené tóny, bujné kvety a červené akcenty. Doprajte si relax a urobte si pohodu.

Doba čítania: 1 min.

Vitajte doma, vitajte v džungli! Áno, všetko je tu divokejšie a farebnejšie. Tapety s kvetinovými motívmi, rastliny a štýlový nábytok robia tento interiér dokonalým. Paleta farieb sa hrá so zelenými tónmi, jemnou marhuľou v kontraste s tmavou oranžovou.

Tu to žije. Kombináciou živých rastlín a všadeprítomných odtieňov zelenej prinášate do svojich izieb sviežosť džungle, kde sa môžete cítiť, ako by ste boli na prázdninách.

Green Fantasy je sebavedomý interiérový dizajn, v ktorom to žije. Je ideálny pre všetkých, ktorí majú okolo seba radi živo.

Svet bývania - Green Fantasy
Svet bývania - Green Fantasy
Svet bývania - Green Fantasy
Svet bývania - Green Fantasy

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Green Fantasy (PDF, 413 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte green fantasy


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x