Vitajte doma, vitajte v džungli! Áno, všetko je tu divokejšie a farebnejšie. Tapety s kvetinovými motívmi, rastliny a štýlový nábytok robia tento interiér dokonalým. Paleta farieb sa hrá so zelenými tónmi, jemnou marhuľou v kontraste s tmavou oranžovou.

Tu to žije. Kombináciou živých rastlín a všadeprítomných odtieňov zelenej prinášate do svojich izieb sviežosť džungle, kde sa môžete cítiť, ako by ste boli na prázdninách.

Green Fantasy je sebavedomý interiérový dizajn, v ktorom to žije. Je ideálny pre všetkých, ktorí majú okolo seba radi živo.

Green fantasy
Green fantasy
Green fantasy
Green fantasy

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Green Fantasy (PDF, 413 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte green fantasy


Ďalšie svety bývania - jar 2019