Nákupný zoznam 0 Košík 0

Covid-19 Info - Ak ste v deň dodania v karanténe, je vašou povinnosťou informovať dopravcu. Dohodnite sa s doručovateľom na inom možnom termíne doručenia. Vodič má právo odmietnuť doručenie tovaru do miest, kde by sa cítil ohrozený na zdraví.

HORNBACH aktuálne COVID-19

Vážení zákazníci, spísali sme pre vás aktuálne informácie a opatrenia v situácii, keď čelíme svetovej epidémií COVID -19. Tak nech máte všetko pekne pohromade.

Aj keď sú predajne pre verejnosť podľa nariadenia vlády zatvorené, vaše projekty nepočkajú, objednávajte ON-LINE

Dôležité opatrenie

Platí povinnosť všetkých zákazníkov mať zakryté ústa a nos pred vstupom do predajne HORNBACH (použiť možno napríklad aj doma vyrobené rúška či šály a šatky).


Buďte ohľaduplní k našim dopravcom

  • Doručovanie do vyšších poschodí, uzavretých priestorov a do miest s vyšším počtom ľudí nie je možné. Vodič má právo odmietnuť doručenie tovaru do miest, kde by sa cítil ohrozený na zdraví.
  • Ak ste v deň dodania v karanténe, je vašou povinnosťou informovať dopravcu. Dohodnite sa s doručovateľom na inom možnom termíne doručenia. Poprípade na ponechanie tovaru predo dvermi.

Doručenie do oblastí uzatvorených z dôvodu výskytu koronavírusu

Tovar nie je možné objednať, ani doručiť do oblastí a miest uzavretých z dôvodu výskytu Covid-19.

Oneskorenie dodania cez E-shop

Snažíme sa všetci, aby vami objednaný tovar dorazil včas, za prípadné meškanie dodávky sa vopred ospravedlňujeme.

Preskúmajte odpovede na najčastejšie otázky

Prečítajte si podrobnosti o predaji a výdaji tovaru. Aby ste mali stále inšpiráciu a nové nápady, tak sme pripravili pár tipov na produkty, ktoré vás udrží v dobrej nálade a kondícii. Nenechajte svoje projekty čakať!

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x