0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 22:05. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Light & Easy

Doba čítania: 2 min.
insp light easy03 1200x800

Niekedy je menej viac. Svet bývania Light & Easy je vecný a umiernený. Kombinácia pastelových odtieňov a prvkov z dreva, stolov, stoličiek a lámp vytvára v interiéri atmosféru prírody. Rastliny a príručné stolíky z košov, krb a tiež akvárium dodávajú vášmu domovu pocit útulnosti - budete sa tu cítiť pohodlne s celou rodinou.

Holiday at Home
Odtiene vápenca, chladná modrá, svetlosivá a béžové odtiene zdobia tento svet bývania a vytvárajú príjemné prostredie. Off-white odtiene zdôrazňujú materiály a dodávajú miestnosti určitú mieru ľahkosti. Decentný a funkčný - tento svet bývania garantuje zábavu a optimizmus.

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb (PDF, 915 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si celkom jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame vám aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

Vzorkovník farieb Light Easy

Svety bývania ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH