Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Loving Earth

Svet bývania - Loving Earth

Bohatstvo, ktoré nám dáva Zem sa odráža vo farbách a materiále. Nič tu nie je vymyslené. Terakota prežíva svoju renesanciu a vracia sa v modernej podobe ako vo farbách, tak v materiáloch.

Doba čítania: 1 min.

Príroda poskytuje človeku to, čo potrebuje. Vďaka rôznorodým prírodným materiálom a odvážnym farebným kombináciám prináša tento štýl veľa energie. Farebnú schému určujú výrazné odtiene a krištáľovo sivá farba.

Útulno je podporené nadýchanými vankúšmi a terakotovými nuansami. Koncept priestoru poskytuje energiu na dobitie bateriek. Loving Earth je prírodný štýl, ktorý je perfektný pre každého, kto chce byť spojený so Zemou.

Svet bývania - Loving Earth
Svet bývania - Loving Earth
Svet bývania - Loving Earth
Svet bývania - Loving Earth

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Loving Earth (PDF, 358 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte loving earth


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x