0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 23. 1. 2022 o 15:23. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Loving Earth

Doba čítania: 2 min.
Loving Earth

Bohatstvo, ktoré nám dáva Zem sa odráža vo farbách a materiále. Nič tu nie je vymyslené. Terakota prežíva svoju renesanciu a vracia sa v modernej podobe ako vo farbách, tak v materiáloch.

Príroda poskytuje človeku to, čo potrebuje. Vďaka rôznorodým prírodným materiálom a odvážnym farebným kombináciám prináša tento štýl veľa energie. Farebnú schému určujú výrazné odtiene a krištáľovo sivá farba.

Útulno je podporené nadýchanými vankúšmi a terakotovými nuansami. Koncept priestoru poskytuje energiu na dobitie bateriek. Loving Earth je prírodný štýl, ktorý je perfektný pre každého, kto chce byť spojený so Zemou.

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Loving Earth (PDF, 358 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte loving earth


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore
HORNBACH