Otvorenie predajne v Prešove

Hornbach

Od 11. septembra budú môcť domáci majstri a profesionáli navštíviť novootvorenú predajňu HORNBACH v Prešove. Zákazníci novej predajne si môžu vyskúšať samoobslužné nakupovanie pomocou aplikácie SELF SCAN. K dispozícii im bude viac ako 200 parkovacích miest, vrátane dvoch nabíjacích staníc pre elektromobily.

Predajňa HORNBACH sa nachádza v novovybudovanom Hobby Parku Sekčov v Prešove. Na ploche viac ako 15 tisíc m² je pre našich zákazníkov k dispozícii nielen potrebný materiál na ich projekty, ale aj odborné poradenstvo vyškoleného personálu.

Návštevníkom ponúkame možnosť využiť moderné spôsoby nakupovania, ako je e-shop alebo samoobslužný nákup, tzv. SELF SCAN, prostredníctvom mobilnej aplikácie. Zákazníci si svoj tovar môžu priebežne skenovať a pri pokladni ho už nemusia vykladať na pult, iba ho zaplatia. SELF SCAN bol po úspešnom testovaní v Košiciach okamžite nasadený aj do novej predajne v Prešove. Vďaka ušetrenému času sa tak môžu domáci majstri i profesionáli venovať svojmu projektu naplno.

HORNBACH si uvedomuje zodpovednosť za svoje okolie, a preto neustále kladie veľký dôraz na spoluprácu s dodávateľmi, ktorí dodržiavajú prísne smernice týkajúce sa ochrany životného prostredia a trvalej udržateľnosti. Preto si vážime, že sa spolu s výstavbou Hobby Parku Sekčov zveľadila aj doteraz nevyužívaná lokalita pri rieke Sekčov. Vznikla tu zelená plocha s rozlohou približne 13 000 m², čo je približne rozloha dvoch futbalových ihrísk. Zároveň sa plánuje výsadba viac ako 3 000 nových stromov.

Časozberné video

Všetko pre váš projekt:

  • Inšpirácia a plánovanie
  • Nákup a objednanie
  • Preprava a dodanie
  • Montážny servis
  • Garancie najnižšej ceny

Spoločnosť HORNBACH patrí k priekopníkom v odbore a drží krok so stúpajúcimi nárokmi svojich zákazníkov. Dôkazom toho je aj prešovská predajňa. Stavebné a záhradné centrum dopĺňa železiarstvo, centrum farieb, sortiment pre vybavenie kúpeľní a kuchýň, či drive-in výdajňa stavebného materiálu. Do nej môžu prísť zákazníci priamo autom a tovar si naložiť rovno z regálu.

Pred predajňou majú zákazníci k dispozícii viac ako 200 parkovacích miest, vrátane dvoch nabíjacích staníc pre elektromobily.

Pre svojich zákazníkov pripravil HORNBACH v spolupráci s dodávateľmi projektové poradenstvo, počas ktorého môžu záujemcovia na predajni získať odborné rady alebo potrebné informácie.


Plánované akcie od 16. 9. do 12. 10.

16. 9. pondelok 09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
17. 9. utorok 09:00 - 16:00 HG - stolík, predvádzacie akcie, poradenstvo
18. 9. streda 10:00 - 18:00 predvádzacia akcia Holzschutz ColorCompany (Krovsan, oleje, laky)
09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
21. 9. sobota 10:00 - 18:00 WAP, skladanie domčekov
10:00 - 18:00 predvádzacia akcia - tabuľové, magnetické a Whiteboard farby
10:00 - 18:00 Schulz - prezentácia farieb Hornbach, Selection, Modulan
  textilné káble a príslušenstvo - názorné ukážky a poradenstvo pri regále
22. 9. nedeľa 10:00 - 18:00 grilovanie, výroba stoličky
  textilné káble a príslušenstvo - názorné ukážky a poradenstvo pri regále
23. 9. pondelok 09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
25. 9. streda 09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
  Narex - odborné poradenstvo
26. 9. štvrtok 09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
27. 9. piatok 09:00 - 17:00 fischer - stolík s handmodelmi a aktívne poradenstvo
28. 9. sobota 10:00 - 18:00 CEYS - praktické ukážky lepenia (čo na čo)
10:00 - 18:00 predvádzacia akcia - striekacie zariadenia - praktické ukážky
05. 10. sobota   prezentačný kamión Thorma - odborné poradenstvo a prezentácia krbových kachlí
10:00 - 18:00 predvádzacia akcia - čističe Bona ("čo na čo", kompatibilita s lakmi a olejmi)
09. 10. streda   prezentačné vozidlo Makita - odborné poradenstvo pre sortiment náradia a technickej záhrady
12. 10. sobota   prezentačné vozidlo Alca - produktové školenie pre verejnosť, značka Veporit


Hornbach

Ako sa k nám dostanete:

Z Popradu choďte na západ po ceste 18 smerom k Moyzesovej ulici a ďalej pokračujte po ceste 66 na D1. V Prešove pokračujte po E50 na ulicu Vajanského, ktorá sa napája priamo na ulicu Rusínsku.

Z Košíc choďte zo Starého mesta z Palackého ulice na E50, po ktorej prídete na ulicu Východnú, ktorá sa napája na ulicu Rusínsku.

Z Kapušian choďte po ulici Prešovskej, z tej potom odbočte na Šafárikovu ulicu, ďalej odbočte na ulicu Lesík delostrelcov a z tej priamo na ulicu Rusínsku.

Zobraziť na mape

Hornbach

Pre remeselníkov a živnostníkov

Pre zákazníkov - remeselníkov ponúka Hornbach špeciálny servis: profiservis s vlastnou kontaktnou osobou, nákupom na faktúru a s mnohými ďalšími príjemnými súčasťami, ktoré profesionáli dokážu oceniť.

Sústreďte sa na to podstatné: vašu prácu! O všetko ostatné sa postaráme my. Urýchlime vaše postupy a zaistíme, aby všetko fungovalo hladko. Spoľahnite sa na nás. Vieme, čo profesionáli potrebujú.

Hornbach