Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Perfect day

Perfect day

Ako vyzerá perfektný deň? Predovšetkým je jasný a priateľský. Škandinávsky štýl Perfect day zaručuje absolútnu rovnováhu - tá je základom dokonalého dňa.

Doba čítania: 1 min.

Decentné a napriek tomu individuálne - s nádychom Škandinávie. Umenie v pozadí - všetko s mierou.

Pokoj vďaka pôsobeniu svetlých farieb, prírodných materiálov a čistých foriem. Redukcia len na to podstatné. Priestor na realizáciu vlastnýnch predstáv poskytujúci slobodu a zázemie.

Perfect day 1
Perfect day 2
Perfect day 3
Perfect day 4

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Perfect day (PDF, 363 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť online službu Centrum miešania farieb.

Farebné odtiene Perfect day

Ďalšie svety bývania - jeseň 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x