0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 21:08. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Pop Up

Doba čítania: 2 min.
Svet bývania Pop up

No tak sa pozri: výrazné akcenty – napríklad v citrónovej žlteja kobaltovej modrej – tie sem parádne zapadnú. A nie je to len tými výraznými odtieňmi, ale aj plným kontrastom s odtieňmi sivej a prostými tvarmi. Z toho vznikajú svieže impulzy pre bystrú myseľ.

Tento interiérový dizajn sa zameriava na to najnutnejšie. Minimalistický nábytok pozdĺž okraja miestnosti vytvára viac priestoru a umožňuje prúdenie vzduchu. Tu sa spájajú sivobiele tóny a odtiene šedej na stene a podlahe. V kombinácii s jednoduchými tvarmi vytvárajú pokojnú atmosféru miestnosti. Vďaka tomu sa tu skutočne objavujú akcenty v ohnivej červenej, citrónovo žltej a kobaltovej modrej. Či už koberec, vankúš, záclona alebo kus nábytku - hlavné je byť farebný.


Silné farebné tóny stoja v úplnom kontraste s inak zdržanlivými nuansami. To vytvára živú oblasť napätia pre bdelé mysle. S každým farebným akcentom zaistíte viac živosti.


Pop Up je štýl zariaďovania plný prekvapení. Perfektné pre všetkých, ktorí majú radi kontrasty a vytvárajú si vlastné pravidlá.

hore
HORNBACH