0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 22:09. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Pure & Simple II

Doba čítania: 2 min.
insp pure simpleII06 1200x800

Svet bývania Pure & Simple II vsádza na lifestylový trend "Hygge" - idylický interiérový dizajn, zábavný a útulný ako chata na vidieku. Miesto, kde sa uvoľníte a zrelaxujete. Tón tu udáva neopracované drevo, ktoré je doplnené mäkkou zvieracou srsťou a hrejivým krbom. Jednoduché a puristické - interiérový štýl, ktorý vám navodí pocit pohody.

wohnwelt pure simple

Stay with Nature
Exotická atmosféra v konzervatívnych farbách. Tomuto svetu bývania dominujú rustikálne zemité a prírodné odtiene - matná sivá, teplá hnedá a zmatnené odtiene béžovej. Kto túži po jednoduchosti, príde si s týmto svetom bývania na svoje. Yippie!

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb (PDF, 943 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vzorkovník so sebou prineste do predajne alebo si poznačte čísla a označenie farieb vašej obľúbenej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame aktuálne trendové farby k priamemu odberu v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu vám namiešame aj laky, lazúry a kreatívne omietky – na želanie s lesklým alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť našu službu Miešanie farieb online.

hore
HORNBACH