0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 23. 1. 2022 o 16:06. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Pure Spice

Doba čítania: 2 min.
Pure Spice tsr2400x1600

Kurkuma sa snúbi s kajenským korením: teplé farby korenia, dlhé strapce, drsná vlna a zamat robia z tohto štýlu hotový zážitok. V každom kútea detaile vynikajú vplyvy rôznych kultúr a vytvárajú jednoduchú kombináciu s pocitom absolútnej uvoľnenosti. Jemné odtiene siveja bielej umocňujú otvorený charakter tohto sveta bývania.

Ako je známe, diabol je v detailoch. To je tajomstvo tohto interiérového dizajnu. Vplyvy rôznych kultúr vystupujú do popredia v každom rohu a vedú k neformálnej a nekomplikovanej zmesi s dokonalým faktorom dobrého pocitu.

Tu nastavujú tón teplé farby korenia. Okrem toho existujú jemné sivé a biele tóny - ešte viac posilňujú otvorený charakter tohto obytného priestoru. Táto zmes predovšetkým vnáša do miestnosti určité teplo a zároveň zaisťuje voľnosť a otvorenosť.

Pure Spice je energický štýl zariaďovania rozmanitosti. Perfektné pre všetkých, ktorí chcú doma cítiť rozľahlosť sveta.

Pure Spice 1
Produkty z fotografie dostupné v e-shope:
Roleta Deň a Noc SOLUNA Luca-sivá 80x175 cm
Záves s očkami Atacama sivý 140x260 cm
Hornbach MIX Top Mal Color 10 l A
Obal na kvetináč Basel béžový matný 27 cm
Luster Flair PENDEL MAIA E27 1x42W medený
Luster Briloner E27 1x40W matný nikel
Koberec Romance 160x230cm béžový
Koberec Romance kruh 80cm béžový
Nefrolepka vznešená FloraSelf Nephrolepis exaltata 'Green Lady' 40-50 cm kvetináč Ø 17 cm

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Pure Spice (PDF, 2 489 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

Farebná škála Pure Spice

Svety bývania ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH