Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Shimmer & Shine

wohnwelt shimmer shine

Shimmer & Shine je nápadný, ale – pri všetkej svojej pompéznosti – harmonický koncept bývania. Ak hľadáte "niečo viac" a zároveň nechcete, aby váš interiér pôsobil prehnane, inšpirujte sa štýlom Shimmer & Shine.

Tento koncept sa zakladá na kontrastoch: decentný, ale veľkolepý, tvrdý a mäkký, matný a lesklý, starý a nový.
Skúste staviť na efektné doplnky. Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, elegancia a štýl sú ukryté práve v detailoch.

A beautiful place
Shimmer & Shine je okúzľujúci práve vďaka svojim lesklým a trblietavým doplnkom. Predovšetkým matné medené odtiene, ale aj strieborné a zlaté detaily sa postarajú o žiarivé efekty. V interiéri preto nesmú chýbať ligotavé lampy alebo pompézne lustre. A nezabudnite ani na kontrasné akcenty ako napríklad hrubé zamatové vankúše a mäkké kožušiny. Farebná paleta sa pohybuje v prírodných taupe, sivých a krémových odtieňoch. Výsostné postavenie však majú teplé trblietavé zlaté a mosadzné odtiene.

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb (PDF, 923 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vzorkovník so sebou prineste do predajne alebo si poznačte čísla a označenie farieb vašej obľúbenej kombinácie. Odborne vám poradíme a namiešame aktuálne trendové farby k priamemu odberu v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu vám namiešame aj laky, lazúry a kreatívne omietky – na želanie s lesklým alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť našu službu Miešanie farieb online.

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x