0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 21:24. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Take a Break

Doba čítania: 2 min.
Take a break 2

Ááá vydýchnuť: tlmené odtiene zelenej, rastliny, drevo a trvalo udržateľné bytové textílie pre pocit pokoja a spojenia so zemou. Uvoľneniea relax sú neoddeliteľnou súčasťou DNA tohto bytového štýlu. Komfort tu vzniká na základe plnosti, ktorá nepôsobí príliš hutne, ale vytvára útulný priestor.

Aaaa dýchajte: prirodzenosť v najčistejšej podobe. Tento dizajn miestnosti to dosahuje prostredníctvom rastlín. Veľa rastlín a organických materiálov, ako je drevo, koža, sisal. Tlmené zelené a modré tóny a udržateľné bytové textílie vytvárajú pocit pozemského spojenia a pokoja. Relaxácia a uvoľnenie sú pevne zakotvené v DNA tohto štýlu bývania.

Pohodlnú útulnosť vytvára dostatok, ktorý nepôsobí preťažene, ale vytvára priestor ktorý vás privíta. A tu by samozrejme nemal chýbať krb. Keď večer praská drevo, máte pocit, že ste pri táboráku v divočine. Váš domov. Divočina zmyslov.

Take a Break je prirodzený štýl pre relaxáciu. Dokonalé pre všetkých, ktorí sa chcú doma zhlboka nadýchnuť.

hore
HORNBACH