0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 11. 8. 2022 o 5:19. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

The Dark Side

Doba čítania: 2 min.
The Dark Side

Dodajte vašej obývačke industriálnu eleganciu. Tento dizajn bývania zaujme svojim moderným vybavením, tmavými stenami a jasnými líniami. Mäkké textílie a dekoratívne bronzové alebo medené prvky oživia miestnosť. Vďaka tomu sa váš priestor stane miestom pohody s industriálnym nádychom.

Industriálny sa stretáva s prirodzeným: Tmavé tehlové múry, tmavé drevo a koža - medzi tým sa lesknú mosadzné akcenty. Jasné línie dávajú miestnosti štruktúru. Tento štýl bývania je ušľachtilý a funkčný, ale zároveň útulný vďaka prírodným a mäkkým materiálom. Svoju silnú atmosférou naplní nielen miestnosť, ale aj jej obyvateľov pocitom bezpečia.

Tmavé tóny v modrej, šedej a hnedej farbe dodávajú tomuto obytnému priestoru charakter. Hrejivý textil prináša pokoj. Spojenie striedmosti a útulnosti dodáva pocit istoty.

The Dark Side je ideálny pre všetkých, ktorí milujú praktickosť a zároveň sa vyžívajú v útulnosti.

Namiešajte si trendové farby

Stačí sa pozrieť na farebnú škálu a vybrať požadované farby. Požadované množstvo si potom môžete nechať namiešať v centre miešania farieb. Máte otázky? Naši kolegovia z centra miešania farieb vám radi poradia.

The Dark Side farby

Ďalšie svety bývania, ktoré by vás mohli zaujímať

hore
HORNBACH