0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 22:28. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Urban jungle

Doba čítania: 2 min.
Urban jungle

Vo svete bývania Urban jungle prevládajú silné farby a kontrasty, ktoré oživujú priestor. V kombinácii so všadeprítomnými rastlinami sa váš domov naplní energiou. Jednoducho si tu dobijete baterky.

Vonku alebo vo vnútri? Prečo nie oboje? Palmy, vertikálne záhrady, závesné kvetináče. Jednoducho rastliny všade, kam oko dovidí.

Hĺbka vďaka posobeniu sýtych odtieňov zelenej, petrolejovej a modrej farby. Divoké kombinácie materiálov a štruktúr. Číra energia a dynamika. Domov ako zásobáreň životnej sily.

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Urban jungle (PDF, 639 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť online službu Centrum miešania farieb.

Urban Jungle

Ďalšie svety bývania - jeseň 2019

hore
HORNBACH