Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Urban jungle

Urban jungle

Vo svete bývania Urban jungle prevládajú silné farby a kontrasty, ktoré oživujú priestor. V kombinácii so všadeprítomnými rastlinami sa váš domov naplní energiou. Jednoducho si tu dobijete baterky.

Doba čítania: 1 min.

Vonku alebo vo vnútri? Prečo nie oboje? Palmy, vertikálne záhrady, závesné kvetináče. Jednoducho rastliny všade, kam oko dovidí.

Hĺbka vďaka posobeniu sýtych odtieňov zelenej, petrolejovej a modrej farby. Divoké kombinácie materiálov a štruktúr. Číra energia a dynamika. Domov ako zásobáreň životnej sily.

Urban jungle 1
Urban jungle 2
Urban jungle 3
Urban jungle 4

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Urban jungle (PDF, 639 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť online službu Centrum miešania farieb.

Farebné odtiene Urban jungle

Ďalšie svety bývania - jeseň 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x