0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 9. 12. 2022 o 12:54. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

Čas príprav vianočnej výzdoby a nakupovania darčekov je v týchto hektických časoch pre mnohých často dosť stresujúci. Aby ste si ho mohli teraz v pokoji vychutnať a v pokoji si užiť sviatočnú atmosféru, odborník z Hornbachu vám prináša trendy, ktoré budú dominovať tohtoročnej výzdobe.

V jednoduchosti je krása

Rok 2022 si po ťažkom období vyžaduje jemnosť, čistotu a vrelé objatie na jeho konci. Hlavnou témou tohtoročnej vianočnej výzdoby je oslava jednoduchosti a prirodzenej krásy s názvom Christmas Naturals. Dominujú mu dekorácie v prírodných tónoch - elegantná svetlá zlatá, šampanská a béžová v kombinácii s teplou bielou.

Podtóny hnedej ako meď až hrdza sa stávajú kontrastom. V tejto palete môžete siahnuť aj po trblietavých guľôčkach. Nezabudnite na závesné porcelánové dekorácie v podobe anjelov, textilné dekorácie - hrejivé hviezdy alebo stromčeky - alebo sklenené doplnky, ako sú svietniky a vázy."

Tieto decentné dekorácie ocenia aj tí, ktorí si nepotrpia na krikľavý dizajn.

V jednoduchosti je krása

Návrat do detských čias

Kto z nás by si nepamätal chvíle strávené pri pečení koláčikov s mamou alebo starou mamou? Klasika, ktorá sa spája s rodinou, útulným komfortom a žiariacimi detskými očami plnými očakávania a radosti, sa opiera o tradičnú kombináciu červenej, bielej, zelenej a hnedej farby. V téme Together Again dominuje hravosť v podobe figurálnych motívov, ako sú hojdacie kone, perníkové panáčiky, škriatkovia, santovia a deti. Dekor tradičných vianočných farieb nájdete aj v sortimente vencov, girlánd alebo keramických svietnikov na oživenie domácnosti.

Vianoce 2022

Mrazivá krása

Pre milovníkov zimy, snehu a mrazu, ktoré k Vianociam nepochybne patria, máme dobrú správu. Prineste si domov kúzlo zasneženej krajiny s konceptom dekorácie Frozen Lake.

Chladné tóny striebornej, studenej bielej, svetlej a tmavomodrej vás v myšlienkach ľahko prenesú k zamrznutému rybníku. Tomu zodpovedá aj výzdoba v podobe snehových vločiek, snehuliakov, cencúľov, korčúľ, vtákov, medveďov, sov a svietnikov s motívom holých vetvičiek."
Vianoce 2022

Príroda a les

Podmanivá kombinácia zelenej a hnedej farby, lesných motívov spolu s jemne maľovanými guľami alebo elegantnými závesnými dekoráciami v prírodných farbách vnesie do vášho domova atmosféru prírody a zimného lesa v motíve Bohemian Forest. Medzi dekoráciami nájdete sklenené šišky, žalude, zvieratká a figúrky, ako aj drevené svietniky a lampáše. Sortiment dopĺňajú umelohmotné stromčeky, vence a girlandy.

Vianoce 2022

Krehká romantika

Jemná ružová doplnená tajomnou zlatou prinesie tieto Vianoce na hrad. Je to splnený sen každej romantickej duše. Koncept La Vie en Rose vás bude rozmaznávať čipkami, kvetmi, pierkami, ktoré budú zľahka popretkávané extravagantnými dekoráciami, ako sú zavesené topánky na podpätkoch. Vo výzdobe vládnu volániky, strapce, motívy anjelov, víl a baletiek, ktoré sľubujú Vianoce plné peria.

Vianoce 2022

Kúzelné dedinky a betlehemy

Nostalgické betlehemy s jasličkami budú v centre záujmu aj tento rok.

Tradícia jasličiek s Ježiškom a príchodom troch mudrcov pretrváva v našej krajine už desaťročia. Najčastejšie ich vidíme na námestiach a v kostoloch, ale svoje pevné miesto majú aj v mnohých domácnostiach. Vlastnými rukami si môžete vytvoriť aj svoj skutočný betlehem. V Hornbachu nájdete hotové betlehemy, ale aj samostatné jasličky, ktoré si môžete naaranžovať sami. Nájdete tu aj väčšie sochy anjelov, zvierat, pastierov alebo Márie a Jozefa, ktoré sú ideálne do záhrady. Ak uprednostňujete nakupovanie z pohodlia domova, stačí si vybrať zo širokej ponuky a Hornbach vám všetko doručí priamo domov."

Vianočné dedinky

sú v našej oblasti čoraz obľúbenejšie. Dominuje im vonkajšia zimná krajina obklopujúca dedinku. Vianočné dedinky sú realisticky spracované, ručne maľované, s pohyblivými korčuliarmi, vláčikmi, deťmi stavajúcimi snehuliakov, blikajúcimi stromčekmi a vianočnými melódiami.

Vianoce 2022

Svetlo Vianoc

Svetelné reťaze, svietniky, sviečky alebo LED pásy - všetky formy osvetlenia vytvárajú jedinečnú atmosféru. Ozdobte okná, krby, schodiská a balkóny bez obáv z vysokých účtov za elektrinu.

TIP

Osvetlenie LED je energeticky veľmi účinné a v porovnaní s bežným osvetlením spotrebuje až o 85 % menej elektrickej energie.

Trendom tohtoročného osvetlenia sú dlhé reťaze (až 30 metrov). V interiéri sú naďalej obľúbené osvetlené dedinky - t. j. väčšinou polyresinové dekorácie na motívy lyžiarskych svahov, mestečká na klziskách, staničné mestečká s hudbou a pohybovými efektmi. Tohtoročným hitom je osvetlenie Lafiora, ktoré má časovač, a tak sa dá nastaviť na rozsvietenie. "

Sviatočné vône

Doprajte si počas sviatkov potešenie z vôňí a hrejivého svetla sviečok. Škorica, klinčeky, pomaranč, vanilka, cédrové drevo - to sú len niektoré z vôní, ktoré dokážu navodiť povznášajúcu a príjemnú atmosféru. Útulnú pohodu môžete vytvoriť pomocou svietnikov a lampášov, a keď svetlo sviečok na adventnom venci nahradí ostré svetlo kuchynského lustra, za oknom už môže jemne padať sneh.

Vianoce 2022

Jednoduché tipy od HORNBACHu

Advent je časom nádeje, príprav a mnohých tradícií. Adventný veniec je jeho neodmysliteľnou súčasťou. "Kompletný adventný veniec si môžete kúpiť v Hornbachu. Ak však máte šikovné ruky, môžete si originálny kúsok vytvoriť sami od základu. Potrebujete len korpus, lepiacu pištoľ, sviečky, sklenené guľôčky, šišky, kôru alebo vetvičky stromov či akýkoľvek dekoračný materiál. Výroba vlastného venca je zábavná činnosť, ktorú si môžete užiť spolu s deťmi."

hore
HORNBACH