0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 23. 1. 2022 o 17:01. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Warm Welcome

Doba čítania: 2 min.
warm welcome

Radi by sme zostali v takýchto miestnostiach. Ničím nerušený ľahký pocit. Všetko v tomto svete je príjemné, teplé a prirodzené. Nálada je uvoľnená. Mnoho doplnkov a textílií navodzuje útulnú atmosféru.

S týmto vybavením prijímajte hostí s otvorenou náručou. Folklórne detaily, prírodné materiály ako je sisal, juta a ratan v spojení s pohodlnými vankúšmi prinášajú pohodlie. Koncept svetlých žltých a šedých tónov vytvára vzdušný priestor.

Napriek vzorom a miešaniu materiálov tento štýl vyžaruje ľahkosť. Jemná farebná paleta je kompenzovaná bohatými detailmi.

Warm Welcome je zdržanlivým a súčasne veľmi osobným štýlom nábytku. Ideálny pre tých, ktorí sa chcú rozvíjať a byť v pohode.

Warm Welcome
Produkty z fotografie dostupné v e-shope:

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Warm Welcome (PDF, 308 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť službu Miešanie farieb online.

farbkarte warm welcome


Ďalšie svety bývania - jar 2019

hore
HORNBACH