Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Wonderful home

Wonderful home

Svet bývania Wonderful home sa spolieha na silnú koncepciu farieb a materiálov. Hra svetla a tieňov dodáva miestnosti podmanivý charakter.

Doba čítania: 1 min.

Kombinácia úmyselne vytvorenej ťažoby a elegantného pohodlia. Výrazné a sebavedomé. Napätie medzi svetlom a tmou.

Stabilita vďaka sýtym, upokojujúcim farebným odtieňom. Najdoležitejšie doplnky: vhodne umiestnené svetelné prvky, ktoré rozžiaria hĺbku farieb.

Wonderful home 1
Wonderful home 2
Wonderful home 3
Wonderful home 4

Nechajte si namiešať trendové farby

Jednoducho si prezrite vzorkovník farieb Wonderful home (PDF, 526 KB) a nájdite si svoju obľúbenú farbu. Vezmite si vzorkovník farieb so sebou do predajne alebo si jednoducho poznačte čísla a názvy vami požadovanej kombinácie. Poradíme vám a namiešame aktuálne trendy farby ihneď k odberu so sebou v našom centre miešania farieb. Okrem farieb na stenu miešame tiež laky, lazúry a kreatívne omietky - na želanie s leskom - alebo metalickým efektom. Taktiež môžete využiť online službu Centrum miešania farieb.

Farebné odtiene Wonderful home

Ďalšie svety bývania - jeseň 2019

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x