Nákupný zoznam 0 Košík 0
Objednánie on-line
Teraz aj e-shop: 45 000 položiek on-line.

Doprava balíkov nad 40 € zdarma.
Doprava balíkov nad 40 € zdarma.

Platba kartou
Pri platbe kartou do 13:00 skladový tovar 2. deň u vás.

Záruka vrátenia tovaru
Garancia vrátenia tovaru - 28 dní.

Ruku na to!
Garancia najnižšej ceny. Ruku na to!

Aktuálne zo sortimentu

Aktuality

Vybrané značky v našom internetovom obchode

Prežite zimu v pokoji - s HORNBACHom.

Naši zákazníci sú perfekcionisti. Pre svoj dom a pre svoju rodinu chcú vždy len to najlepšie a ani vo svojom koníčku, domácom majstrovaní, sa nikdy neuspokoja s ničím iným než s dokonalými výsledkami. Vďaka nášmu poradenstvu pomáhame našim zákazníkom s ich projektmi a rekonštrukciami.

V zimnom období, kedy je po väčšinu času tma, je mimoriadne dôležité mať to správne interiérové a vonkajšie osvetlenie. Bez poriadneho interiérového osvetlenia nie je žiadny priestor perfektný.

Pokračovať môžete s inštaláciou nových krbových kachlí alebo výmenou svojho starého bojlera za nový. Nezabudnite si ani doplniť zásoby palivového dreva, peliet a brikiet. A čo takto rekonštrukcia kúpeľne alebo WC. Nie je problém! Napríklad mozaiky sú nevyčerpateľnou zásobou inšpiratívnych dekorov a farieb. Ale hodiť sa vám určite bude i nová vaňa, sprchový kút alebo vodovodná batéria. Kúpeľňou to ale nemusí skončiť! Vytvorte si krásny interiér i v ďalších miestnostiach – vyberte si z našej širokej ponuky dlažieb, obkladov, laminátových podláh, vinylových podláh, drevených podláh alebo interiérových farieb a štrukturálnych omietok. Ak však budete potrebovať pre váš ďalší projekt narezať OSB dosky pomocou kapovacej alebo pokosovej píly, určite si vyberiete z našej ponuky. Navyše, všetko náradie môžete prehľadne uložiť do regálov, na prácu si zaobstarajte kvalitný pracovný stôl. A nakoniec nezabudnite všetko uzavrieť za uzamykateľné vchodové dvere alebo interiérové dvere.

Pokiaľ vás trápi veľká nádielka snehu, je na čase si zaobstarať snehovú frézu. Pre menšie úpravy snehového poprašku je dostačujúca lopata na sneh. Hodiť sa vám určite bude aj posypová soľ.

Kde je najvýhodnejšie zaobstarať tovar za trvale najnižšie ceny?

V HORNBACHu vám radi poradíme s vašimi záhradnými, stavebnými i bytovými projektmi. Pomocou našich projektových návodov pre záhradu, stavbu alebo kúpeľňu a sanitu zvládnete všetko omnoho jednoduchšie. Ukážeme vám ako na to a vy sa budete môcť rovno pustiť do diela! Vy máte schopnosti, my skúsenosti!

Všetci naši zákazníci už vedia, že v HORNBACHu si vďaka záruke trvale najnižších cien zaobstarajú celý náš sortiment za najvýhodnejšie ceny. Pre realizáciu svojich projektov si zakúpte náradie a stavebné stroje v jednej z predajní HORNBACH alebo online v e-shope.

Načerpajte novú inšpiráciu z našich návodov. Rozviňte svoje nové nápady na ďalšie kutilské projekty, s ktorými skrášlite dom i záhradu, a ktoré oslnia i vašich susedov.

HORNBACH S nami to zvládnete.

Zobraziť viac
hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x