0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 30. 9. 2023 o 21:39. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Káblová spojka - rozdeľovač 3 výstupy-thumb-0
Káblová spojka - rozdeľovač 3 výstupy-0
Obrázok 1 z 1
Season Lights

Káblová spojka - rozdeľovač 3 výstupy

6,39 €*/ ks
Záruka 3 roky
Podmienky záruky

Č. výrobku: 6419463
 • Oblasť použitia: Exteriér
 • Farba: Čierna
Viac informácií o výrobku
Nechať si doručiť domov
 •  
 • Dodanie do cca 1-2 prac. dní
Vyzdvihnutie v predajni Bratislava - Ružinov
 • V súčasnosti nie je k dispozícii

Informácie o výrobku

 • Oblasť použitia
  Exteriér
 • Farba
  Čierna
 • Dĺžka v mm
  150 mm
 • Číslo výrobku dodávateľa
  6006011
 • EAN
  5907800858587

Popis

Potrebujete káblový rozbočovač pre svoj systém Season Lights? Systém Season Lights je ideálny pre menšie záhrady, pri ktorých od seba rozmiestňujete svietidlá do menších rozostupov. Tento systém zvládne namontovať a rozšíriť pomocou káblov, ktoré majú určitý počet vopred zhotovených prípojok, každý začiatočník.

Vlastnosti výrobku rozbočovače káblov s 3 vstupmi Season Lights
Dôvody na kúpu: S týmto rozbočovačom káblov svoj záhradný systém Season Lights ideálne rozšírite. Svietidlá, káble a transformátory systému Season Lights sú navzájom z technického hľadiska optimalizované. Pri nákupe by ste mali pamätať na nasledujúce 3 veci: Najprv si vyberte svoje obľúbené svietidlo zo širokého výberu systému Season Lights. Podľa počtu svietidiel budete potrebovať transformátor s rôznym výkonom. Na výber sú transformátory s výkonom 21 W, 60 W a 150 W. Ako dlhý budete potrebovať kábel – 10 alebo 15 metrov? Hlavný kábel s dĺžkou 10 metrov má 4 prípojky a je vhodný pre transformátor s výkonom 21 W a 60 W (max. 120 W). Pri dĺžke hlavného kábla 15 metrov budete mať prípojok 6. Tento kábel je odporúčaný pre transformátor s výkonom 150 W ( max. 150 W).

Montáž 12V vonkajších svietidiel systému Season Lights zvládnete iba v 4 krokoch. Nebudete na to potrebovať náradie ani bager. Svietidlá zmontujte podľa príbalového letáka a umiestnite ich na požadované miesto vo svojom vonkajšom zariadení. Káble nainštalujte na záhradu tak, aby každé svietidlo bolo pripojené k jednej prípojke a prípojky pripojte k svietidlám. Namontujte transformátor na vhodné miesto a pripojte ho pomocou kábla. Zahrabte káble tak hlboko do zeme alebo do trávnika, aby už neboli vidieť. A hotovo!

Užitočné informácie: Oba systémy Season Lights a Season LightsPro sú spolu navzájom kompatibilné iba v obmedzenej miere, pretože vyžadujú rôzny spôsob montáže a materiál.

Vaše výhody: S týmto káblovým rozbočovačom s 3 vstupmi rozšírite svoj záhradný systém Season Lights úplne ľahko.

Zákaznícke hodnotenia

Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.

hore