Dielo

HORNBACH edícia DIELO

Od nepamäti nás v spoločnosti HORNBACH poháňa vpred jediná vášeň: umožniť ľuďom kreatívne vytvárať veľké diela vlastnými rukami. Teraz však ideme ešte o krok ďalej: so sériou návrhov od renomovaných dizajnérov z celého sveta, ktoré boli vyvinuté exkluzívne pre spoločnosť HORNBACH a v spolupráci s ňou. Navrhujte produkty, ktoré sa nedajú jednoducho kúpiť, ale iba vyrobiť vlastnými rukami: HORNBACH edícia DIELO.

V roku 2018 spoločnosť Hornbach predstavila prvé DIELO od švédskeho dizajnéra Sigurda Larsena a o rok neskôr stôl Utsuri Tabele od japonského dizajnéra Yo Shimada. Teraz prichádza zátišie GreenHideaway.

Základnou myšlienkou edície HORNBACH Edition Work je, že nemusíte kupovať dizajnové predmety, ale jednoducho si ich vyrobíte sami podľa návodu. S našimi pokynmi, ktoré obsahujú zoznam materiálov a nástrojov, robíme krok smerom k demokratizácii dizajnu. Pretože to, čo by inak bolo cenovo nedostupné, teraz nestojí viac ako cena použitého materiálu, deň alebo dva času - a samozrejme trochu tej kutilskej vášne a zručnosti.

Dielo

Lesy a príroda sa považujú za dôležitý zdroj rovnováhy a pokoja. Vo svete, ktorý sa zdá byť čoraz viac pretechnizovaný a hektický, túžime po prírode viac ako kedykoľvek predtým. Ako teda môžeme do svojho každodenného života dostať viac zelene?

GreenHideaway od Švédskeho štúdia Front/

Edícia Dielo navrhnutá spoločnosťou Front/ ponúka prírodné útočisko priamo u vás doma. Nie je to len stolička, ale jedinečný dizajnový kúsok, ktorý stiera hranice medzi interiérom a exteriérom. Kúsok prírody pre náš domov.

Táto stolička stále rastie. Je to spolupráca medzi človekom, ktorý ho postavil, a prírodou, ktorá ho nakoniec ovládne.

Dielo

Podrobnosti o ďalších dielach