0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 28. 2. 2024 o 20:35. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Kuchynské centrum

Kuchynské centrum

V našom kuchynskom centre si vyberie naozaj každý. Či už hľadáte len jednoduché riešenie do prenájmu či na chatu, alebo práve zariaďujete domov vašich snov. Náš odborný tím je tu pre vás, od jednoduchého poradenstva, cez komplexnejšie plánovania až po montáž.

V kuchynskom centre HORNBACH na vás čaká veľký výber "kuchynských pomocníkov" - od základných spotrebičov, ako je rúra s pečením zhora i zdola a grilom, až po perfektné high-tech spotrebiče. Alebo od jednoduchej nerezovej varnej dosky až po indukčné varné dosky s automatickým rozpoznávaním hrncov a funkciou Booster. V kuchynskom centre HORNBACH nájdete značkové spotrebiče pre všetky nároky a rozpočty.

Top cena

V kuchynskom centre HORNBACH môžete nájsť zvyčajnú značkovú kvalitu ako v kuchynskom štúdiu, pri vynikajúcom pomere cena-výkon. Vďaka priamemu nákupu u výrobcu sme vám schopní ponúknuť vašu kuchyňu za neprekonateľnú cenu.

Predajne s Kuchynským centrom

Plánovanie kuchýň je dostupné vo všetkých predajniach HORNBACH.

kuchynske centrum 2 1602x1068

Poradenstvo, plánovanie a montáž - všetko na jednom mieste.

Urobte z kuchynského centra HORNBACH vašu osobnú projektovú výhodu. V kuchynskom centre HORNBACH kúpite nielen sporák a skrinky. Dostanete tu všetko, od obkladov, drevených a laminátových plávajúcich podláh, farieb na steny a strop, až po armatúry, vstavané spotrebiče, osvetlenie a ešte viac, a to všetko perfektne zladené. Tak na čo ešte čakáte?

kuchynske centrum 1602x1068

Od poradenstva až po montáž

Veľmi pohodlne na jednom mieste.

U nás kúpite nielen kuchyňu. V našom kuchynskom centre vám poradíme so všetkým, od obkladov a podláh cez armatúry, vstavané spotrebiče až po osvetlenie a mnoho ďalšieho.

5 krokov k vysnívanej kuchyni:

Krok 1: Inšpirácia

Na našej inšpiratívnej výstave kuchýň nájdete všetko, čo si do vašej novej kuchyne želáte. Tu je malá ochutnávka.

Krok 2: Poradenstvo

Odborné poradenstvo o všetkom, čo vaša kuchyňa potrebuje. Po podrobnom rozhovore spracuje odborník firmy HORNBACH prvé vizualizácie vašej novej kuchyne. Na základe vašich podkladov navrhneme vhodné dispozičné riešenie pre vás a vašu kuchyňu.

Nechajte si vo vašej predajni naplánovať kuchynskú linku vašich snov za zálohu 40 Eur.

Krok 3: Kombinácia

Veľké množstvo pracovných dosiek a úchytov čaká v kuchynskom štúdiu HORNBACH na to, že ich skombinujete v súlade s vašimi individuálnymi predstavami.

Krok 4: Plánovanie

Navrhneme celý váš priestor, so všetkými detailmi. Náš balíček služieb zahŕňa všetko, od profesionálneho zamerania (za zálohu 40 Eur), cez detailný návrh až po realizáciu.

Krok 5: Montáž

Využite naše služby montáže a vyložte si nohy na stôl. Pustíme sa do práce za vás. S dvojročnou zárukou na remeselné práce môžete spokojne relaxovať.

Možnosti plánovania kuchynskej linky

Možnosti plánovania kuchýň

Tu je to pravé miesto, kde vám uľahčíme cestu k vašej vysnívanej kuchyni. Vďaka našim stránkam premeníte vašu predstavu o novej kuchyni v nádhernú realitu. Mimo iného tu nájdete veľa inšpirácie, sviežich nápadov, krásnych kuchynských zostáv a k tomu aj praktické tipy. Skrátka všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mali doma kuchyňu, ako ste si vždy priali.

Je dobré vedieť, že pokiaľ sa rozhodnete, vybrať si vašu novú kuchyňu u nás v HORNBACHu, pomôžeme vám so všetkým, od zamerania, naplánovania, montáže až po kompletné financovanie. Krátka cesta k individuálnej kuchyni začína v našej vzorkovni. Angažovaný tím odborných poradcov vám dokáže týchto pár krokov ešte uľahčiť.

V kuchynskom centre HORNBACH si môžete svoju vysnívanú kuchyňu naplánovať nasledovnými spôsobmi:

1) Vizualizácia kuchynskej linky

Nechajte si vo vašej predajni naplánovať kuchynskú linku vašich snov zdarma.

Čo potrebujete

Pre zhotovenie návrhu je potrebné doniesť ideálne pôdorysný nákres s rozmermi súčasného stavu priestoru pre vašu kuchyňu. Nezabudnite na výšku stropu, umiestnenie dverí, okien a všetkých inštalácií.

Zameranie
Kuchyne zamereni

2) Vizualizácia kuchynskej linky so zameraním od nášho remeselníka

Priamo k vám pošleme nášho remeselníka, ktorý najprv zmeria celý priestor. Potom náš vyškolený poradca upraví vizualizáciu kuchyne na základe presných rozmerov. Stačí navštíviť predajňu a zaplatiť zálohu 40,- €. Záloha sa vracia po dokončení inštalácie. Využite aj dvojročnú záruku na remeselné spracovanie.

Cena zahŕňa

Príchod a odchod remeselníka na miesto merania do 20 km od HORNBACHU - nad 20 km sa účtuje individuálna doprava.

Plánovanie kuchýň nespracovávame na počkanie. Je potrebné si dohodnúť stretnutie.

hore