0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 6. 12. 2022 o 15:12. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.

V kuchynskom centre HORNBACH na vás čaká veľký výber "kuchynských pomocníkov" - od základných spotrebičov, ako je rúra s pečením zhora i zdola a grilom, až po perfektné high-tech spotrebiče. Alebo od jednoduchej nerezovej varnej dosky až po indukčné varné dosky s automatickým rozpoznávaním hrncov a funkciou Booster. V kuchynskom centre HORNBACH nájdete značkové spotrebiče pre všetky nároky a rozpočty.

Top cena

V kuchynskom centre HORNBACH môžete nájsť zvyčajnú značkovú kvalitu ako v kuchynskom štúdiu, pri vynikajúcom pomere cena-výkon. Vďaka priamemu nákupu u výrobcu sme vám schopní ponúknuť vašu kuchyňu za neprekonateľnú cenu.

Predajne s Kuchynským centrom

Plánovanie kuchýň je dostupné vo všetkých predajniach HORNBACH.

kuchynske centrum 2 1602x1068

Poradenstvo, plánovanie a montáž - všetko na jednom mieste.

Urobte z kuchynského centra HORNBACH vašu osobnú projektovú výhodu. V kuchynskom centre HORNBACH kúpite nielen sporák a skrinky. Dostanete tu všetko, od obkladov, drevených a laminátových plávajúcich podláh, farieb na steny a strop, až po armatúry, vstavané spotrebiče, osvetlenie a ešte viac, a to všetko perfektne zladené. Tak na čo ešte čakáte?

kuchynske centrum 1602x1068

Od poradenstva až po montáž

Veľmi pohodlne na jednom mieste.

U nás kúpite nielen kuchyňu. V našom kuchynskom centre vám poradíme so všetkým, od obkladov a podláh cez armatúry, vstavané spotrebiče až po osvetlenie a mnoho ďalšieho.

5 krokov k vysnívanej kuchyni:

Krok 1: Inšpirácia

Na našej inšpiratívnej výstave kuchýň nájdete všetko, čo si do vašej novej kuchyne želáte. Tu je malá ochutnávka.

Krok 2: Poradenstvo

Odborné poradenstvo o všetkom, čo vaša kuchyňa potrebuje. Po podrobnom rozhovore spracuje odborník firmy HORNBACH prvé vizualizácie vašej novej kuchyne. Na základe vašich podkladov navrhneme vhodné dispozičné riešenie pre vás a vašu kuchyňu.

Nechajte si vo vašej predajni naplánovať kuchynskú linku vašich snov za zálohu 40 Eur.

Krok 3: Kombinácia

Veľké množstvo pracovných dosiek a úchytov čaká v kuchynskom štúdiu HORNBACH na to, že ich skombinujete v súlade s vašimi individuálnymi predstavami.

Krok 4: Plánovanie

Navrhneme celý váš priestor, so všetkými detailmi. Náš balíček služieb zahŕňa všetko, od profesionálneho zamerania (za zálohu 40 Eur), cez detailný návrh až po realizáciu.

Krok 5: Montáž

Využite naše služby montáže a vyložte si nohy na stôl. Pustíme sa do práce za vás. S dvojročnou zárukou na remeselné práce môžete spokojne relaxovať.

Možnosti plánovania kuchynskej linky

Možnosti plánovania kuchýň

Tu je to pravé miesto, kde vám uľahčíme cestu k vašej vysnívanej kuchyni. Vďaka našim stránkam premeníte vašu predstavu o novej kuchyni v nádhernú realitu. Mimo iného tu nájdete veľa inšpirácie, sviežich nápadov, krásnych kuchynských zostáv a k tomu aj praktické tipy. Skrátka všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste mali doma kuchyňu, ako ste si vždy priali.

Je dobré vedieť, že pokiaľ sa rozhodnete, vybrať si vašu novú kuchyňu u nás v HORNBACHu, pomôžeme vám so všetkým, od zamerania, naplánovania, montáže až po kompletné financovanie. Krátka cesta k individuálnej kuchyni začína v našej vzorkovni. Angažovaný tím odborných poradcov vám dokáže týchto pár krokov ešte uľahčiť.

V kuchynskom centre HORNBACH si môžete svoju vysnívanú kuchyňu naplánovať nasledovnými spôsobmi:

1) Vizualizácia kuchynskej linky

Nechajte si vo vašej predajni naplánovať kuchynskú linku vašich snov za zálohu 40 Eur.

Čo potrebujete

Pre zhotovenie návrhu je potrebné doniesť ideálne pôdorysný nákres s rozmermi súčasného stavu priestoru pre vašu kuchyňu. Nezabudnite na výšku stropu, umiestnenie dverí, okien a všetkých inštalácií.

Zameranie
Kuchyne zamereni

2) Vizualizácia kuchynskej linky so zameraním od nášho remeselníka

Priamo k vám pošleme nášho remeselníka, ktorý najprv zmeria celý priestor. Potom náš vyškolený poradca upraví vizualizáciu kuchyne na základe presných rozmerov. Stačí navštíviť predajňu a zaplatiť zálohu 40,- €. Záloha sa vracia po dokončení inštalácie. Využite aj dvojročnú záruku na remeselné spracovanie.

Cena zahŕňa

Príchod a odchod remeselníka na miesto merania do 20 km od HORNBACHU - nad 20 km sa účtuje individuálna doprava.

Plánovanie kuchýň nespracovávame na počkanie. Je potrebné si dohodnúť stretnutie.

hore
HORNBACH