0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 4:56. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

HORNBACH aplikácia

HORNBACH aplikácia

Či už ste doma, na stavbe alebo priamo v predajni HORNBACH - naša aplikácia vám pomôže, nech už na vás čaká akýkoľvek projekt! Na niekoľko málo kliknutí máte k dispozícii viacero funkcií, ktoré majú za cieľ iba jediné: pomôcť vám pri realizácii vašich plánov a vášho nákupu.

Čo všetko dokáže aplikácia HORNBACH:

Či ste doma, na stavbe alebo priamo v predajni HORNBACH - naša aplikácia vám pomôže, nech už na vás čaká akýkoľvek projekt! Na niekoľko málo kliknutí máte k dispozícii mnoho funkcií, ktoré majú za cieľ iba jediné: pomôcť vám pri realizácii vašich plánov a vášho nákupu.

Takže vyhrnúť rukávy a telefón do ruky.

Elektronické účtenky

Číslo účtenky nemusíte ručne zadávať do zákazníckeho účtu. Funkcia skenovania v aplikácii to uľahčuje: podržte účtenku pred sebou, naskenujte ju a je to hotové.Takto máte vždy prehľad o všetkých svojich nákupoch - či už v našom e-shope alebo v niektorej z našich predajní.
Elektronickú účtenku v telefóne môžete použiť aj na jednoduché vybavenie vrátenia, výmeny a reklamácie v predajni.
HORNBACH aplikácia

Trvalo nízke ceny aj po nákupe

So svojím zákazníckym účtom automaticky získate najlepšiu cenu. Ak do 30 dní od nákupu znížime cenu položky, po 30 dňoch vám rozdiel pripíšeme na zákaznícky účet. Stačí si zaznamenať účtenku a čakať. S prehľadom kreditu v aplikácii budete mať vždy aktuálne informácie.

Pri každom nákupe v obchode naskenujte identifikátor svojho zákazníckeho účtu a zadajte nákupy priamo do svojho zákazníckeho účtu alebo po nákupe naskenujte účtenku. Vo svojom zákazníckom účte môžete sledovať všetky svoje nákupy, vrátenia, reklamácie a výmeny. Táto funkcia vám tiež uľahčí budúce nákupy, pretože všetky vybrané výrobky sú uložené.

HORNBACH aplikácia

Objavte čaro skenovania

Ak ste v obchode a chcete sa o výrobku dozvedieť viac, jednoducho naskenujte čiarový kód pomocou aplikácie. Skôr ako vyslovíte HORNBACH, získate všetky dôležité informácie o výrobku, ako sú funkcie a návod na použitie. Keď sa rozhodnete pre výrobok, aplikácia vám zobrazí číslo uličky a dostupnosť.

Chcete si tovar kúpiť neskôr alebo zistiť jeho názov? Naskenujte výrobok pomocou funkcie identifikácie obrázku v aplikácii a získajte všetky dôležité informácie.

HORNBACH APLIKÁCIA

Všetky projekty vždy po ruke

Plánujete nový projekt a potrebujete nejaké tipy? V aplikácii nájdete sprievodcov, návody krok za krokom, videá a množstvo inšpirácie, ktoré máte vždy po ruke a na pár kliknutí. Chcete začať hneď? Kliknite sem a pozrite si zoznam sprievodcov.

HORNBACH aplikácia

Vyberte si najlepšie z najlepších

S viac ako 100 000 produktmi je ľahké stratiť prehľad. Pomocou funkcie porovnania produktov môžete porovnať viacero produktov a nájsť ten správny pre váš projekt. Prezerajte si sortiment vo voľnom čase a pripravte si ďalší nákup z pohodlia domova.

Využite skúsenosti a know-how ostatných zákazníkov. V aplikácii si môžete prečítať všetky recenzie jednotlivých položiek a napísať vlastnú recenziu.

Nenašli ste ten správny výrobok?
Potom si nechajte výrobok prispôsobiť na mieru. V aplikácii HORNBACH nájdete aj všetky naše konfigurátory výrobkov.

S nákupným zoznamom na nič nezabudnete

Všetky produkty, ktoré potrebujete pre svoj projekt, si môžete uložiť do nákupného zoznamu.
Uložíte si ich do zákazníckeho účtu a neskôr ich vyhľadáte? Alebo si ich objednajte priamo cez nákupný zoznam alebo si ich necháte rezervovať a vyzdvihnúť v predajni? Skontrolovať aktuálnu dostupnosť a zistiť, v ktorej uličke v obchode sa váš tovar nachádza? To nie je žiadny problém. Váš virtuálny nákupný zoznam je vždy s vami.

HORNBACH aplikácia

S funkciou Self-Scan sa k projektu dostanete ešte rýchlejšie

Keď sa ponáhľate a potrebujete sa vrátiť na pracovisko, každá minúta sa počíta. Pomocou funkcie Self-Scan v aplikácii môžete naskenovať všetky položky, ktoré potrebujete pre svoj projekt, priamo v predajni.

Otvorte aplikáciu HORNBACH. Kliknite na SKENER a vyberte možnosť Start Self-Scan (Spustiť samoskenovanie). Po naskenovaní všetkých položiek nákupu sa vygeneruje QR kód, ktorý môžete použiť na platbu pri pokladni.

Kliknutím na symbol šípky v ľavom hornom rohu môžete samoskenovanie kedykoľvek minimalizovať alebo prerušiť a využívať všetky funkcie aplikácie HORNBACH. Kliknutím na symbol X v pravom hornom rohu zrušíte samoskenovanie. Naskenované položky sa potom cez noc vymažú.

HORNBACH aplikácia

Stiahnite si aplikáciu HORNBACH

hore