0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 02/487-09 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Po 01.11. zatvorené
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 26. 10. 2021 o 17:29. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Návody

Farby a tapety

Doba čítania: 1 min.
Předváděcí akce tapet

Nie je nič krajšie, ako sa odreagovať pri navrhovaní vlastných štyroch stien. Vytvorte si ukľudňujúce a inšpiratívne prostredie podľa vlastných predstáv. Farby na stenu a rôzne typy tapiet ponúkajú širokú škálu možností. Príprava stien je veľmi dôležitá a tak by ste mali vedieť, ako na štukovanie stien.

Potrebujete sa dozvedieť, ako nalepiť tapety podľa typu? Tu vám poradíme, ako lepiť vliesové tapety alebo ako nalepiť papierové tapety. Tapety nie sú vašou šálkou kávy? Návod, ako vymaľovať interiér, máme pre vás tiež! A aby ste boli pred nákupom dobre pripravený, načerpajte informácie z článku, kde nájdete 10 najčastejších otázok pri výbere tapiet na stenu alebo výhody farieb HORNBACH. Smelo do toho, s nami to zvládnete!

Ako lepiť vliesové tapety na stenu a strop

Tak jednoduché to ešte nebolo. Pomocou vliesových tapiet si ľahko a rýchlo zrenovujete svoje miestnosti. Natriete stenu lepidlom, priložíte tapetu, rozbalíte ju, pruh dole odrežete a hotovo. So skvelým videom z projektov viac

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x