Poradenstvo

Kúpeľňové centrum

Doba čítania: 3 min.
Kúpeľňové centrum

Kúpeľňa je miesto, kde deň začína a končí. Práve preto musí byť nová kúpeľňa dôkladne naplánovaná do najmenších detailov. Navštívte našu výstavu v Centre kúpeľní a nechajte vašej kreativite voľný priebeh.

Kúpeľňa je miesto, kde deň začína a končí. Práve preto musí byť nová kúpeľňa dôkladne naplánovaná do najmenších detailov. Navštívte našu výstavu v Centre kúpeľní a nechajte vašej kreativite voľný priebeh. Tešíme sa, že vám pomôžeme s prípravou miesta pre vašu každodennú relaxáciu.

Vydajte sa na prieskum. Či už hľadáte moderný, trendy, romantický alebo vidiecky štýl - na našej veľkej výstavnej ploche v Centre kúpeľní nájdete celý rad tipov pre vašu kúpeľňu snov. Stvárnené priestorové situácie vám pomôžu nájsť váš osobný štýl a to najvhodnejšie riešenie.

Centrum kúpeľní HORNBACH nájdete v týchto predajniach:

Možnosť naplánovať si kúpeľňu

Inovatívne návrhy kúpeľní podľa vašich predstáv

Kúpeľňa je miesto, kde ráno deň začína a večer zas končí. Práve preto je potrebné novú kúpeľňu starostlivo naplánovať až do najmenších detailov. Navštívte naše kúpeľňové štúdio a presvedčte sa sami. My sa postaráme o zvyšok!

Priestor pre kúpeľňu - realizácia projektu od A do Z

HORNBACH je vaším partnerom pre celý projekt rekonštrukcie kúpeľne a bude vás sprevádzať na ceste k novej kúpeľni snov.

Poskytneme vám všetky služby pohodlne pod jednou strechou od profesionálneho zamerania cez detailný návrh novej kúpeľne až po konečné odovzdanie výsledkov remeselných prác.

Nechajte si vo vašej predajni naplánovať kúpeľňu vašich snov za zálohu 40 Eur.

Kúpeľňové centrum
Kúpeľňové centrum

Pestrá ponuka

Od A ako armatúry až po Z ako závesný pohárik na zubné kefky - v Kúpeľňovom centre nájdete všetko, čo potrebujete pre vašu oázu pohody. Venujeme pozornosť každému detailu v kúpeľni a ponúkame mnoho možností. Pritom máme široký sortiment na sklade. Špeciálne vybavenie alebo exkluzívne dizajnové kúsky pre vás rýchlo objednáme a dodáme bez problémov.

Z veľkej ponuky mnohých výrobcov nájdeme pre vás výrobky a novinky s najlepším pomerom cena-výkon. Od dizajnovej vane až po nábytok, ktorý si zostavíte sami. Tak môžete na ceste k vašej kúpeľni snov ušetriť.

Veľký výber vám pomáha šetriť.

Ponúkame vám kúpeľňové riešenia pre každé priestorové usporiadanie a kvalitné produkty v akejkoľvek cenovej kategórii. Nechajte sa inšpirovať a objavte pôsobivé možnosti kombinovania. Naši architekti a odborní poradcovia vám pri výbere správnych produktov radi pomôžu.

Zoznámte sa s aktuálnymi trendmi pre kúpeľne. Nechajte sa inšpirovať a prebádajte svet plný nápadov. Objavte nové priestorové usporiadania a kombinácie.

Značky