Obraz na mieru z vlastnej fotografie

Obraz na mieru
Vyberte si plátno z našej ponuky a nechajte si vytlačiť obraz z vlastnej fotografie.

Je to jednoduché!

Neviete ako na to? Poradíme Vám:

  • vyberte si rozmer plátna a dokončite objednávku v našom e-shope
  • po dokončení objednávky pošlite Vašu fotografiu spolu s číslom objednávky na emailovú adresu hornbach@obraznamieru.sk

  • 
			Obraz na mieru3
  • 
			Obraz na mieru2
  • 
			Obraz na mieru1
  • 
			Obraz na mieru

Prémiová kvalita tlače

Na kvalite nám záleží a preto si môžete u nás objednať aj prémiovú tlač. Tlačíme na špeciálne ekologické plátno, ktoré je zo 100% bavlny, čím garantujeme kvalitné prevedenie fotografie na plátno obrazu.

eco500

Stručná charakteristika produkcie:

Veľkoformátová tlač na bavlnené plátno upevnené na skryté rámy.

Plátno:

Používame špeciálne ekologické plátno, ktoré je zo stopercentnej bavlny, čím garantujeme kvalitné a zároveň ekologické prevedenie.

Rámy:

Používame pevné, neohybné napínacie rámy, čisto opracované, vyrobené z prvotriedneho smrekového dreva. Rámy starostlivo osadíme závesným systémom pre ľahšiu manipuláciu a jednoduché uchytenie na stene. Pri väčších rozmeroch spevňujeme obraz stredovou lištou, prípadne až stredovou krížovou lištou.

Tlač:

Obrázky na plátne tvoríme najnovšou technológiou pomocou veľkoformátové tlačiarne ROLAND SOL JET PRO 4 XR-640, ktorá je zárukou našej kvality.

Ekológia:

Vážime si zákazníkov a sme celoživotne vďační matke prírode. Veríme, že čo dáme sa nám vráti, a preto chceme prispieť zdravému interiéri našej ekologickú tvorbou k čomu nám pomáhajú ekosolventní farby, rovnako plátno i rámovanie.

Balenie:

Obrázky na mieru balíme do nepriehľadnej streč fólie, ktorú následne obalíme niekoľkonásobne do bublinkovej fólie čím predchádzame poškodeniu tovaru na cestách k Vašim rukám.

Doručenie:

Objednavky obrazov realizujeme do 3 pracovných dní odo dňa doručenia FOTOGRAFIE spoločne s ČÍSLOM OBJEDNÁVKY na emailovú adresu

Obraz na mieru