0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 18. 5. 2022 o 2:04. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Plánovač miestností HORNBACH

Doba čítania: 3 min.
Plánovač miestností

Volá váš interiér po zmene? Alebo by ste si chceli pretvoriť interiér podľa svojich predstáv? To je ten správny čas, aby ste sa pustili do projektu. S plánovačom miestností HORNBACH zvládnete aj túto úlohu.

Nemáte ešte žiadnu konkrétnu predstavu, ako by mal interiér vyzerať? Nič sa nedeje, pretože HORNBACH vie: Ak nechcete vymieňať len tapety, ale miestnosť sa má celá pretvoriť, človek stratí rýchlo prehľad. Vzorované alebo radšej jednofarebné stenové obklady? Alebo možno 3D tapeta? Ktorá interiérová farba sa hodí k zariadeniu? A ktorá podlahová krytina sa potom najlepšie hodí ku stene? Len pokoj! S plánovačom miestností HORNBACH zvládnete aj túto úlohu.

Novinka v HORNBACH plánovači podláh a stien:

Chcete vedieť, ako bude vaša nová podlaha vyzerať ešte pred jej položením?
Jednoducho nahrajte fotografie vlastné miestnosti a vyberte podlahu podľa vlastného výberu.

Plánovač miestností 1

Každá farba a každý vzor ovplyvňujú pôsobenie miestnosti. Takže, ako má vaša relaxačná oáza vyzerať? Akvamarínová modrá, karmínovo červená alebo marhuľová? S prúžkami, kvetinami alebo ornamentmi? A pre vaše nohy laminátová, korková, drevená alebo vinylová podlaha? Zistite to s plánovačom miestností HORNBACH.

Plánovanie obývacej izby, plánovanie spálne a plánovanie detskej izby jednoducho a rýchlo - s novým plánovačom podláh a stien máte presne ten správny nástroj pre podporu vášho projektu - aby tvorenie šlo hladko od ruky. Takže, na čo ešte čakáte? Vyskúšajte si teraz plánovač podláh a stien zdarma. Tvorba steny pomocou farby a tapety, kladenie laminátovej, drevenej alebo vinylovej podlahy - zostavte si produkty úplne podľa svojho vkusu a pustite sa do projektu. Yippie!

Aké funkcie sa ukrývajú za ikonami?

Uložit
Chceli by ste si navrhnúť niekoľko miestností, ale rozhodnúť sa pre produkt neskôr? Žiadny problém. S nákupným zoznamom si môžete uložiť svoj výber a opäť si ho kedykoľvek vyvolať - tak sa žiadny návrh miestnosti nestratí. Yippie!

Zoom
Funkcia priblíženia
vám umožní bližší pohľad na vybrané výrobky. Vďaka tomu je možné lepšie rozoznať napríklad drevenú kresbu podlahovej krytiny a drobné tapetové vzory.

Sdílet
Pomocou tejto funkcie môžete ukázať vami vytvorený návrh miestnosti svojim kamarátom alebo rodine, aby ste vedeli, ako sa im páči. Jednoducho zdieľajte cez e-mail, Twiter alebo Facebook a počkajte na reakciu.

Tisknout
Chceli by ste si vytlačiť fotografiu vrátane všetkých informácii o výrobkoch? Žiadny problém, aj to je možné! Vďaka tomu budete mať všetko po ruke - taktiež pri návšteve vašej predajne HORNBACH.

Porovnání
Skombinovali ste rôzne podlahové krytiny a stenové obklady a uložili ste si ich do nákupného zoznamu? Pomocou tejto funkcie môžete spolu priamo porovnať dve miestnosti, aby ste sa mohli rozhodnúť.

Režim celé obrazovky
Veľkosť náhľadu sa vám zdá malá? Žiadny problém. Pomocou tejto funkcie uvidíte plánovač miestností HORNBACH v režime celej obrazovky. Majte na pamäti: Čím väčší monitor, tým väčší náhľad miestnosti. Yippie!

hore
HORNBACH