Majster a jeho nové vybavenie

Tenneker prináša na trh novú generáciu plynových grilov. Séria „HALO“ boduje na plnej čiare – nový zaujímavý dizajn a inovatívne funkcie sa postarajú o skutočný pôžitok z grilovania! Séria grilov pozostáva zo štyroch nových plynových grilov:

  • trojhorákového,
  • štvorhorákového,
  • päťhorákového (každý aj s bočným horákom)
  • a z grilu, ktorý si môžete zabudovať do vlastnoručne postavenej outdoorovej kuchyne.

Hviezdny kuchár Chakall ich už otestoval: „Novými grilmi HALO Tenneker štartuje novú úroveň grilovania. Ušľachtilý dizajn a premyslená technika ma jednoznačne presvedčili.“ Nové grily série HALO už dôkladne otestoval a na rošte pripravil svoje juhoamerické špeciality.

Grily značky Tenneker

Dizajn s ušľachtilou matnou čiernou farbou vyčnieva z radu a pri najbližšej párty bude na seba určite priťahovať všetky pohľady. Aby to najdôležitejšie neuniklo vášmu pohľadu a pohľadu vašich hostí, majú grily HALO sklenený poklop. A k tomu ešte aj bohatý systém rôznych grilovacích roštov, woku a kameňov na pizzu.

Praktické priečinky ponúkajú dostatok miesta na rôzne grilovacie pomôcky. Ďalšou vychytávkou sú otočné regulátory s LED podsvietením - vďaka nim dostávajú grily série HALO špecifický charakter.

Dizajn

Vďaka ušľachtilému, matnému čiernemu materiálu budete vy a váš gril témou každej grilovačky.
Dizajn opticky zdôrazňujú otočné regulátory s LED podsvietením, ktoré dodávajú grilu osobitý vzhľad a harmonicky ladia s celkovým riešením.

Systém grilovacích roštov

Pre sériu HALO máme flexibilný systém grilovacích roštov, ktorý sa dá ďalej rozširovať.
Každý gril je vybavený adekvátnym systémom roštov. Tenneker ponúka pre každú grilovaciu násadu vhodný nástroj - od grilovacieho roštu v rôznych veľkostiach a tvaroch, cez wokovú vložku, kameň na pizzu až po grilovaciu platňu.

Power zóna

Power zóna je obzvlášť horúca zóna pre prudké opekanie mäsa.
Táto zóna sa dá regulovať osobitne. Rýchle, horúce opečenie mäsa uzatvorí póry a vitamíny, šťava a aróma nemôže takmer vôbec uniknúť. (Platí pre HALO TG4 a HALO TG5Pl).

Najobľúbenejší produkt

Plynový gril Tenneker Halo TG4
Plynový gril Tenneker Halo TG4
Artikel Rating  (1)
999,00 € / ks

Bezúchytkové dvierka a praktické priečinky

Usporiadanie grilov HALO je účelné a dobre premyslené.
Dvierka sa otvárajú pritlačením, a keď nemáte voľnú ruku, môžete si jednoducho pomôcť kolenom. Náradie na grilovanie, korenie a pod. uložíte do praktických priečinkov.

Sklenený poklop

Cez sklený poklop vidíte na grilované dobroty.
Poklop teda nemusíte zbytočne otvárať, čo je spojené so zbytočnou stratou tepla. So skleneným poklopom - mimochodom aj so zabudovaným teplomerom - máte všetko pod kontrolou.

Grily značky Tenneker

Tenneker má na svoje výrobky veľmi vysoké nároky, preto sa používa iba vysoko kvalitný materiál. Neustála kontrola kvality zabezpečuje, že vždy sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitu. Pretože nič nie je horšie, ako keď gril odrazu po 2-5 rokoch odíde.

S touto značkou sa vám to stať nemôže, pretože Tenneker poskytuje na nový gril záruku 10 rokov.

Tu prejdete k záručným podmienkam na grily Tenneker.