0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 28. 9. 2023 o 6:16. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

Značka DeWalt

Značka DeWalt

DEWALT náradie a príslušenstvo je stvorené pre život na stavenisku, a práve tam je aj testované. Výsledkom sú vynikajúce výrobky, za ktoré sa môžeme zaručiť.

Inovácie, na ktorých záleží

Od roku 1922 až do súčasnosti DEWALT vyrába optimalizované profesionálne riešenia pre najnáročnejšie podmienky v stavebníctve a remeselnej výrobe. Milióny profesionálov volia už po generácie značku DEWALT, pretože ponúkajú inovatívne a zároveň preverené konštrukčné riešenia, špičkový výkon a nekompromisnú spoľahlivosť. DEWALT náradie a príslušenstvo je stvorené pre život na stavenisku, a práve tam je aj testované. Výsledkom sú vynikajúce výrobky, za ktoré sa môžeme zaručiť.

Každá inovácia je vedená snahou zvýšiť výkon, jednoduchosť použitia alebo produktivitu. Náradie meníme preto, že zmena zlepšuje prácu profesionála, ktorý ho používa. Od technológií používaných pri prieskume vesmíru a v lietadlách až po začlenenie technológie bluetooth do našich výrobkov DEWALT zostáva na čele inovácií na pracoviskách.

Značka DEWALT

Udržateľnosť a spätná väzba DEWALT

Priama spätná väzba od používateľov inšpiruje našich inžinierov, aby novo definovali možnosti aplikácie udržateľného rozvoja a zníženia dopadov na životné prostredie. S využitím najnovších technológií sa púšťame do riešenia problémov na stavenisku, aby sme zvýšili efektivitu, produktivitu a rozšírili možnosti využitia vášho náradia.

  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT
  • 
				Značka DEWALT

DEWALT Perform & Protect - bezpečnosť pri práci na prvom mieste

DEWALT Perform & Protect je naša značka inovatívneho konštrukčného riešenia s vyššími štandardmi výkonu a ochrany zdravia pri práci. Náradie rady Perform & Protect sú navrhnuté tak, aby sústavne prekračovali požiadavky zdravotných a bezpečnostných predpisov bez toho, aby došlo k zníženiu výkonu. Je to naša značka certifikácie, ktorá vás informuje o tom, že je vaše náradie najvhodnejšie pre vykonávanú úlohu – umožňujú vám urobiť viac práce za kratší čas bez toho, aby došlo k ohrozeniu zdravia a bezpečnosti. Zahŕňa rôzne riešenia zamerané na obmedzenie vibrácií, redukciu rizika vdychovania prachu a doplnkové bezpečnostné riešenia znižujúce riziko úrazu a poškodenia náradia. Integrované riešenia Lanyard Ready pre prácu vo výškach ponúkajú možnosť pripútania náradia k pevným konštrukciám na stavenisku, čo pomáha zaistiť náradie v prípade jeho pádu.

Značka DEWALT

Zoznámte sa s DeWALT elektrickou pílou Alligator 430 mm s pílovými listami

Píla Aligator má veľmi všestranné použitie, je určená na rezanie dutých pálených tehlových blokov, pórobetónových tvárnic, vlnených tepelnoizolačných materiálov alebo dreva. Pre každý rezaný materiál sú k dispozícii zodpovedajúce pílové listy, ktoré sa predávajú samostatne ako príslušenstvo. Najčastejším použitím je rezanie tehlových blokov, môže tiež rezať izolované tepelnoizolačné tehly. Hlavnou výhodou je veľmi rýchle a pomerne presné rezanie. Veľká úspora času pri práci je hlavným argumentom pre kúpu tohto stroja.

Princíp činnosti tejto píly je založený na posuvnom protibežnom pohybe dvoch pílových kotúčov. Vďaka protibežnému pohybu je rezanie veľmi jednoduché, rezaný materiál nemá tendenciu sa počas rezania pohybovať, a preto nie je potrebné žiadne upevňovanie.

Píla je veľmi robustná, prevodovka a prachotesné ložiská zaručujú dlhodobú prevádzku. Skriňa z horčíkovej zliatiny zaručuje nízku hmotnosť a dlhú životnosť. Uvoľňovací spínač a brzda pílového kotúča zvyšujú bezpečnosť.

Píla Aligator sa na trhu predáva v niekoľkých verziách a vo väčšine prípadov sa líši len typom alebo zložením príslušenstva pílového listu. Väčšina predávaných modelov má dĺžku lišty 430 mm a je určená pre pílové listy s celkovou dĺžkou 550 mm. Pílové listy sa predávajú vždy v pároch a dvojica sa vždy mení. Výber pílových listov (plátkov) závisí od rezaného materiálu.

Značka DEWALT

Pílové listy pozostávajú z nosnej kovovej dosky s bodovo navarenými zubami zo spekaných karbidov a ďalších prísad. Počet navarených zubov a ich tvrdosť sa líšia podľa typu zamýšľaného použitia.

Na rezanie dutých tehlových blokov sú k dispozícii dva typy pílových kotúčov v závislosti od tvrdosti tehál. Na nosné obvodové murivo s triedou pevnosti v tlaku 20 MPA (N/mm2) sú určené pílové kotúče DT2976 so 78 zubami, čo je dvojnásobok počtu zubov lacnejšieho typu pílových kotúčov na murivo s nižšou tvrdosťou. Pre duté murivo s nižšou tvrdosťou s triedou pevnosti v tlaku do 12 MPA (N/mm2) sú určené pílové listy DT2974 so 48 zubami.

Životnosť pílových kotúčov závisí od viacerých faktorov, ako je počet rezov, veľkosť rezanej tehly, tvrdosť a hustota rezaného materiálu atď. Vo všeobecnosti platí, že pílové kotúče DT2976 zvyčajne postačujú na stavbu jedného bežného rodinného domu.

Píla Aligator je na trhu už desaťročia, konštrukcia bola za ten čas dokonale vyladená na optimálnu životnosť stroja. Výkonný motor spĺňa všetky prevádzkové požiadavky. Ergonomický dizajn s vyváženou rukoväťou a pogumovaným povrchom rukoväte uľahčuje prácu a znižuje únavu. Jednoduchá a rýchla výmena pílového listu skracuje prestoje. Jednoduchá údržba zahŕňa čistenie od prachu po otvorení krytu zásobníka, aby sa prach zbytočne nehromadil v kryte a nedostával sa do zásobníkov a následne do stroja.

Zoznámte sa s akumulátorovým náradím DEWALT XR 18V

Rad akumulátorového náradia DEWALT XR 18V ponúka veľmi široký výber náradia a patrí k najrozsiahlejším akumulátorovým systémom na trhu. Náradie DEWALT je navrhnuté a vyrobené tak, aby spĺňalo najnáročnejšie požiadavky pri použití na staveniskách a poradilo si s najdrsnejšími podmienkami.

Lítium-iónové batérie z XR 18V radu sa dodávajú s kapacitou až 5,0 Ah pre maximálnu prevádzkovú dobu. XR 18V rad ponúka dostatok výkonu bez káblov, aby ste svoju prácu zvládli kdekoľvek.

Prevažná časť strojov radu XR 18V má bezuhlíkové motory pre vyšší výkon a dlhšiu dobu prevádzky aj pri najnáročnejších prácach. Štandardné mechanické motory obsahujú uhlíky, ktoré pôsobia trenie a vyvíjajú teplo. Bezuhlíkové motory XR sú účinnejšie, menej sa zahrievajú, eliminujú plytvanie energiou a maximalizujú prevádzkovú dobu a životnosť náradia.

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

hore