Obrázok 1 z 1

Vteřinové lepidlo LOCTITE Super Bond Ultra Plastik 2g 4ml
5,09 €*/ ks
(1272,50 €*/ l)- Vlastnosti: Rýchle lepenie
- Vhodné pre podklad: PVC, Plast
zodpovedá
0,004 l
Nechať si doručiť domov
- Dodanie do cca 1-2 prac. dní
HORNBACH Bratislava - Ružinov
Vyzdvihnutie v predajni (zdarma)
- Pripravené na vyzdvihnutie za 2 hod.
- 37 ks okamžite k dispozícii
- Farby, Ulička 5
Doručenie z predajne (od 29,95 €)
Rýchle doručenie po dohode
Bezpečnostné upozornenia
Signálne slovo

Pozor
Doplnkové znaky nebezpečenstva (EUH vety)
(EUH202) Kyanoakrylát. Nebezpečenstvo. V priebehu niekoľkých sekúnd zlepí pokožku a oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.
(P103) Pred použitím si prečítajte etiketu.
(P102) Uchovávajte mimo dosahu detí.
(H335) Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest.
(H319) Spôsobuje vážne podráždenie očí.
(H315) Dráždi kožu.
Informácie o výrobku
Preskočiť oblasť
- Druh výrobkuLepidlo
- VyhotovenieSekundové lepidlo
- Oblasť použitiaInteriér
- AplikáciaSekundové lepidlá, Čisté lepenie viditeľných spojov a transparentných materiálov, Vhodné na okamžité opravy v domácnosti aj v dielni, Pre obzvlášť rýchle a náročné lepené spoje
- PoužitieLepenie
- Vhodné pre podkladPVC, Plast
- VlastnostiRýchle lepenie
- Obsah2 g
- FarbaPriehľadná
- Schopnosť oddeleniaMožno odstrániť špeciálnym rozpúšťadlom
- Signálne slovoPozor
- Výstražné upozornenia (H vety)(H335) Môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest., (H319) Spôsobuje vážne podráždenie očí., (H315) Dráždi kožu.
- Bezpečnostné odporúčanie (P vety)(P103) Pred použitím si prečítajte etiketu., (P102) Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Doplnkové znaky nebezpečenstva (EUH vety)(EUH202) Kyanoakrylát. Nebezpečenstvo. V priebehu niekoľkých sekúnd zlepí pokožku a oči. Uchovávajte mimo dosahu detí.
- EAN2005158523003, 9000100224840, 9002010373625
Certifikáty a služby
Dátové listy
Popis
Preskočiť oblasť
LOCTITE Super Bond All Plastics je dvojdielna súprava obsahujúca tekuté sekundové lepidlo a aktivačné pero. Poskytuje vysokú odolnosť lepeného spoja nielen pri styku s vodou, ale dokonca aj pri umývaní v umývačke riadu. Lepidlo je určené na lepenie všetkých druhov plastov a iných materiálov v domácnosti. Je ideálne pre ťažko lepiteľné plasty, ako je polyetylén a polypropylén, ale spojí aj iné plasty, gumu, kovy, drevo, keramiku, kožu, textílie, kartón a papier. Nevhodné na lepenie PP, PE, polystyrénu a jemnej kože. Pohodlný a bezpečný systém uzatvárania zabraňuje vysychaniu lepidla.
Bezpečnosť výrobku
Pre zodpovednosť za bezpečnosť výrobku pozrite .
Ďalšie kategórie
Zákaznícke hodnotenia
Preskočiť oblasť
Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.