Služby

Kúpiť on-line a doručiť do predajne

Doba čítania: 3 min.
Kúpiť on-line a doručiť do predajne

Kúpit on-line - 24 hodín denne - vybraný tovar si môžete nechať doručit do predajne.


Výrobky si môžete kúpiť pohodlne on-line a nechať si ich doručiť do predajne HORNBACH podľa vášho výberu. Cena za dopravu do predajne HORNBACH sa pohybuje od 1,90 €. Aktuálny cenník dopravy do predajne nájdete v časti Otázky k odosielaniu a doručeniu.

Upozorňujeme, že vaša objednávka bude zaslaná do predajne až po obdržaní platby (platba pri vyzdvihnutí v predajni bohužiaľ nie je možná).

Akonáhle dorazí vaša objednávka do vami vybranej predajne, budeme vás okamžite informovať. Vašu zásielku budete mať pripravenú na vyzdvihnutie 14 dní od odoslania oznámenia.

Ak budete mať nejaké otázky ohľadom vášho projektu, jednoducho si nechajte v predajni poradiť pri vyzdvihovaní vašej objednávky. Ak daný tovar nezodpovedá, môžete ho ihneď vrátiť a ušetríte si tak ďalšiu cestu na poštu.

Vaše výhody

  • Cena za dopravu do predajne sa pohybuje od 1,90 €.
  • Na vyzdvihnutie využite dlhú otváraciu dobu vašej predajne HORNBACH.
  • Máte otázky k vášmu projektu alebo k tovaru? Nechajte si jednoducho poradiť od zamestnancov predajne pri vyzdvihovaní vašej objednávky.
  • Ak sa vám tovar nehodí, pošleme ho späť. Ušetríte si tak cestu na poštu.

Ako na to

1. krok
Vyberte si produkty z nášho e-shopu podľa vašich predstáv.

2. krok
Už ste sa rozhodli? Jednoducho kliknite na tlačidlo "Kúpiť on-line". Následne v ďalšom kroku vyberte ako dodaciu adresu možnosť "Dodanie do predajne HORNBACH" a vyberte si príslušnú predajňu. Objednávku odošlite a zaplaťte.

3. krok
Vaša objednávka vám bude doručená na vami uvedenú predajňu HORNBACH. Akonáhle k nám príde, ihneď vás o tom budeme informovať.
Upozorňujeme, že tovar má rôznu dodaciu dobu. Príslušné údaje nájdete pri jednotlivých produktoch.

bestellmoeglichkeiten kv 1602x1068

Ruku na to!

Právo na vrátenie tovaru 28 dní aj v predajni! Zmenili ste názor? Vezmeme tovar späť. U nás môžete objednaný tovar do 28 dní po jeho obdržaní vrátiť! Tovar môžete samozrejme vrátiť i vo vašej predajni.

Garantujeme trvale najnižšie ceny! V HORNBACHu nemusíte čakať na mimoriadne ponuky, aby ste mohli zrealizovať svoj projekt. Naša filozofia trvale nízkych cien zaručuje, že u nás nakúpite vždy a všetko výhodnejšie ako u našej konkurencie.

Ochrana údajov - istota je istota! Samozrejme platí, že HORNBACH dodržiava všetky zákonné predpisy o ochrane údajov.