Služby

Miešanie farieb v predajni

Miešanie farieb v predajni

Štandardné farby nie sú nič pre vás? Tomu rozumieme. Z tohto dôvodu vám vďaka našej službe miešania farieb HORNBACH môžeme ponúknuť farby na steny, laky, lazúry a mnoho ďalších v namiešaných odtieňoch.

Viac ako 1 milión farebných odtieňov vďaka službe miešania farieb v predajni

Štandardné farby nie sú nič pre vás? Tomu rozumieme. Z tohto dôvodu vám vďaka našej službe miešania farieb HORNBACH môžeme ponúknuť farby na steny, laky, lazúry a mnoho ďalších v namiešaných odtieňoch. Viac ako 35 výrobkov je možné namiešať až v milióne farebných odtieňov. Však to znie skvele? Veď to aj je skvelé!

Čo na vás čaká na výstavnej ploche v predajni?

V predajni si v pokoji môžete urobiť prehľad o celom farebnom spektre, vymyslieť si farebné kombinácie a pozrieť si ich. Keď bude farba na stene alebo na nábytku, už ju nebude možné dostať tak rýchlo preč. Práve preto je veľmi dôležité, aby ste si farby a jednotlivé kombinácie najprv pozreli. V prípade otázok vám radi pomôžu a poradia odborne vyškolení zamestnanci HORNBACHu.

  • Farby na stenu a omietky na miešanie
  • Fasádne farby na miešanie
  • Farby na drevo a ochranné nátery na drevo na miešanie
  • Laky, lazúry na miešanie
  • Špeciálna farba
  • Tabuľky farieb s viac ako 1 miliónom farebných odtieňov
Naša špeciálna služba v predajni: Prineste si vašu vlastnú vzorku farby (napríklad látky, tapety, hladké dlaždice, farebný náter, atď.). My si predlohu naskenujeme a zistíme tak vhodný farebný odtieň pre vašu preferovanú farbu. Vami požadovaný farebný odtieň si môžeme navyše uložiť do nášho systému, takže si ho budete môcť nechať namiešať presne v rovnakej podobe aj po uplynutí niekoľkých rokov.

Vzorkovníky k odberu, zapožičaniu alebo objednaniu

So službou miešania farieb HORNBACH si môžete nechať namiešať viac ako 35 výrobkov až v jednom milióne farebných odtieňov a získate tak farby na stenu, laky, lazúry a mnoho ďalšieho vo vami požadovanej farbe!
Nie ste si výberom farebného odtieňa istý? Priamo v predajni alebo ako online zásielku domov si môžete nechať doručiť vzorkovníky farieb. Ďalej ponúka HORNBACH možnosť zapožičania všetkých dostupných vzorkovníkov farieb vo vašej predajni HORNBACH za vratný poplatok. Keď sa potom rozhodnete, jednoducho nám vzorkovník vrátite na predajňu. Majte, prosím, na pamäti, že vzorkovníky nie je možné vrátiť cez e-shop. (30-dňová lehota na vrátenie)