Nákupný zoznam 0 Košík 0

S novou funkciou samoobslužného nakupovania Self-Scan máte na svoje projekty ešte viac času! Jednoducho si stiahnite aplikáciu HORNBACH, spustite skenovanie, načítajte čiarový kód výrobku a zaplaťte pri pokladni.

Plánovacie služby

Plánovacie služby

Majte, prosím, na pamäti, že naše plánovacie služby a tiež príslušný montážny servis sú ponúkané iba v predajniach HORNBACH s "Centrum kúpeľní" popr. "Kuchynské centrum". Podrobnejšie informácie nájdete na príslušných stránkach.

Doba čítania: 2 min.

Poradenstvo, plánovanie a montáž - všetko pohodlne z jednej ruky!

plánovacie centrum

Inovatívne a individuálne modely kúpeľní

Kúpeľňa je miesto, kde deň začína a končí. Práve preto musí byť nová kúpeľňa dôkladne naplánovaná do najmenších detailov. Príďte sa sami presvedčiť - a my sa už postaráme o všetko ostatné.
Viac informácií ku "Kúpeľňové centrum"

Moderné a funkčné kuchynské trendy

U nás kúpite nielen sporák a skrinky. Navrhneme vám celý interiér, so všetkými detailami, od stropného osvetlenia až po podlahové lišty - iba variť budete musieť sami!
Viac informácií ku "Kuchynské centrum"

montážny servis

Montážny servis

S našim montážnym servisom, ktorý ponúkame exkluzívne v našich predajniach s "Kuchynské centrum" a/alebo "Centrum kúpeľní" , postavíme vašu novú kuchyňu, alebo vašu novú kúpeľňu profesionálne a výhodne raz-dva:

  • stavba podľa plánov
  • realizuje školený kvalifikovaný personál
  • pohodlne, presne, spoľahlivo a výhodne

kuchyňské centrum

Kuchynské centrum HORNBACH

V kuchynskom centre HORNBACH na vás čaká veľký výber "kuchynských pomocníkov" - od základných spotrebičov, ako je rúra s pečením zhora i zdola a grilom, až po perfektné high-tech spotrebiče. Alebo od jednoduchej nerezovej varnej dosky až po indukčné varné dosky s automatickým rozpoznávaním hrncov a funkciou Booster. V kuchynskom centre HORNBACH nájdete značkové spotrebiče pre všetky nároky a rozpočty.

Tu prejdete k montážnemu servisu pre kuchyne

kúpeľňové centrum HORNBACH

Kúpeľňové centrum HORNBACH

Kúpeľňa je miesto, kde deň začína a končí. Práve preto musí byť nová kúpeľňa dôkladne naplánovaná do najmenších detailov. Navštívte našu výstavu v Centre kúpeľní a nechajte vašej kreativite voľný priebeh. Tešíme sa, že vám pomôžeme s prípravou miesta pre vašu každodennú relaxáciu.

Vydajte sa na prieskum. Či už hľadáte moderný, trendy, romantický alebo vidiecky štýl - na našej veľkej výstavnej ploche v Centre kúpeľní nájdete celý rad tipov pre vašu kúpeľňu snov. Stvárnené priestorové situácie vám pomôžu nájsť váš osobný štýl a to najvhodnejšie riešenie.

Tu prejdete k montážnemu servisu pre kúpeľne

hore

HORNBACH používa Cookies. Pokiaľ si ďalej budete prezerať naše stránky, súhlasíte s využívaním Cookies. Dozvedieť sa viac

x