0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 8. 8. 2022 o 21:32. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

DIY dizajn

Doba čítania: 2 min.
HermannCoufal

Jednoduchý dizajn, cenovo dostupný materiál a primeraná pracnosť. Táto trojkombinácia dokonale vystihuje projekty DIY, ktoré vznikli v spolupráci spoločnosti HORNBACH s dizajnérmi Eduardom Herrmannom a Matějom Coufalom zo štúdia Herrmann & Coufal.

Ponúka všetkým macherom možnosť vytvoriť si vlastný dizajnový nábytok s možnosťou ďalších variabilných úprav konečného vzhľadu a veľkosti.

Dizajn dvojice Herrmann & Coufal nadväzuje na tradíciu Victora Papanka a jeho knihy Nomadic Furniture, ktorá predstavuje protipól konzumu a nadprodukcie. Dôraz sa kladie na jednoduchosť, udržateľnosť, možnosť skladať a opätovne skladať nábytok, vytvoriť si vzťah k predmetu jeho vlastnou výrobou a hlavne priblížiť dizajn všetkým ľuďom.

Na úvodnú sériu DIY svietidiel TENSION, LIFT a BALANCE, ktorá vznikla v roku 2020 a ktorú ocenila aj odborná verejnosť nomináciou na cenu EDIDA 2021 - Elle Decoration a absolútnym víťazstvom v súťaži CZECH GRAND DESIGN 2020, voľne nadväzuje policový systém TAGLIATELLE.

lampy ceny sk

TAGLIATELLE je jedinečná variabilná polica, ktorá môže byť sedadlom, botníkom alebo knihovňou. Ponúka nespočetné možnosti a plne reprezentuje nápady DIY.

Teraz si tieto dizajnové kúsky môžete vyrobiť sami.

Návod na použitie polohovateľnej lampy BALANCE, viacramenného lustra LIFT, solitérnej lampy TENSION alebo policového systému TAGLIATELLE nájdete tu.

hore
HORNBACH