0 Nákupný zoznam 0 Košík
Hornbach Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava – Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 Hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 Hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 23. 1. 2022 o 16:20. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Poradenstvo

FINEVO - NÁŠ SĽUB KVALITY

Doba čítania: 9 min.
Finevo pre psov a mačky

Nemáte náladu na plané reči ani chuť na experimenty? FINEVO je univerzálne krmivo pre psov a mačky z kvalitných prísad vo vyváženej kombinácii, premyslené z výživovo fyziologického hľadiska - proste presne to pravé pre vášho maznáčika.

FINEVO - Presne to pravé pre môjho maznáčika

Nemáte náladu na plané reči ani chuť na experimenty? FINEVO je univerzálne krmivo pre psov a mačky z kvalitných prísad vo vyváženej kombinácii, premyslené z výživovo fyziologického hľadiska - proste presne to pravé pre vášho maznáčika. Naši odborníci pritom nedbali len na príslušné potreby vášho štvornohého miláčika, ale aj na lahodnú chuť krmiva. FINEVO ponúka napr. druhy krmiva bez obsahu obilnín alebo druhy s iba jedným živočíšnym zdrojom bielkovín - proste dobre vytvorené krmivo pre zvieracích miláčikov. Zloženie všetkých receptúr je verejne dostupné. Zásadne platí: čo je na obale, je tiež vo vnútri!

Krmivo pre aktívny život

DÔVERA, DOBRÁ KONDÍCIA, AKTIVITA, ZVEDAVOSŤ

Vytvorte svojmu miláčikovi prostredie, v ktorom sa bude dobre cítiť. Správnym krmivom významnou mierou prispejete k jeho aktívnemu životu. Vhodné zloženie potravy podporuje správne trávenie. FINEVO vsádza na vysoký podiel čerstvého a sušeného mäsa. Vysoko kvalitné oleje, zelenina, bobule a bylinky poskytujú navyše prírodné živiny a účinné látky.

KVALITA PRI VEĽMI DOBROM POMERE CENA-VÝKON

Pre zvieratá je vysoko kvalitná strava rovnako dôležitá ako pre nás ľudí. Preto platia v FINEVO rovnaké hygienické štandardy ako vo výrobe potravín. Napríklad sú dodržiavané potravinárske štandardy ISO Food Standards a HACCP Codex. V úzkej spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vyvíjame vysoko kvalitné krmivo pre zvieracích miláčikov podľa najnovších poznatkov. K tomu ponúka produkty FINEVO dobrý pomer cena - výkon, pretože využívame synergiu kdekoľvek to ide, aby sme vám mohli ponúknuť výhodnejšiu cenu. Kvalitné krmivo pre zvieratá nemusí byť drahé.

Finevo pre zdravie vášho psa

FINEVO-nič iné! Všetko mokré a suché krmivo FINEVO je kompletné krmivo. Nepotrebujete žiadne ďalšie doplnkové krmivo ani výživové doplnky. O vášho maznáčika bude dobre postarané!

Mokré krmivo pre psov

Základom mokrého krmiva pre psov FINEVO je veľké množstvo kvalitnej bielkoviny. Podľa plemena sú zdroje bielkovín, ako napríklad mäso, srdce, pečeň atď., zmiešané s mäsovým vývarom. Celú receptúru završujú dôležité uhľovodíky a cenné oleje, napr. lososový olej. A to samozrejme bez obsahu farbív alebo aromatických látok.

Kvalita mokrého krmiva FINEVO, to je:

 • Nulový obsah cukrov, sóje, konzervačných látok a farbív
 • Vysoký podiel živočíšnych bielkovín
 • Nulový obsah obilnín a gluténu
 • Optimálny prísun živín vďaka vybraným prísadám

Mokré krmivo FINEVO je vhodné pre psov od 11. do 24. mesiaca života - a to v závislosti na plemeni alebo veľkosti.

 • Finevo pre citlivé psy

  Sensitive dog Hypoallergenic

  Aj psy majú alergie a môžu zle znášať určitú stravu. Ak váš maznáčik trpí napríklad citlivým žalúdkom, potrebuje špeciálnu stravu. Mokré krmivo FINEVO rady sensitive dog je optimálnym riešením. Naše receptúry na mokré krmivo pre citlivé zažívanie majú vždy jeden zdroj bielkovín (monoprotein), a tým sú optimálne prispôsobené pre potreby psov s citlivým zažívaním.

 • Finevo pre aktívnych psov

  Active dog

  Aktívne psy maju vzhľadom k svojmu veľkému pohybu vyššiu spotrebu energie. Až štvornásobne oproti menej aktívnym psom rovnako velkého plemena. Správnou výživou zaistíte, aby váš "najlepší priateľ" dostával optimálny prísun živín a nebudú sa u neho objavovať žiadne výživové nedostatky ani prejedenosť.

  Mokré krmivo FINEVO radu active dog je vhodné pre psov s aktívnym životným štýlom. Zaisťuje vášmu psovi prísun správneho množstva živín a vitamínov, ktoré potrebuje pre svoj život v pohybe. Naše zloženie vsádza na vysoký podiel cenných bielkovín kombinované s výživovo a fyziologicky vhodnými druhy zeleniny a bobuľami.

z

Suché krmivo pre psov

Suché krmivo je praktické. Na rozdiel od mokrého krmiva má dlhšiu trvanlivosť a ľahšie a čistejšie sa rozdeľuje na jednotlivé porcie. Vďaka nulovému obsahu vody možno suché krmivo prepravovať a skladovať jednoduchým spôsobom. Žuvanie suchého krmiva podporuje zdravý chrup psov. Vďaka porovnateľne nízkemu objemu v spojení s vyšším obsahom energie nie je suché krmivo nutné podávať denne vo veľkých porciách. Krmivo pre psov FINEVO pokrýva celkovú potrebu živín vášho psa a dodáva všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky - pre dlhý a zdravý život psa od šteňaťa po starého psa.

 • Finevo malý dospelý pes

  Malý dospelý pes

  FINEVO adult small dog je suché krmivo pre dospelých psov, ktoré je špeciálne prispôsobené potrebám psov menších plemien do 10 kíl.

 • Finevo stredne veľký dospelý pes

  Stredne veľký dospelý pes

  Finevo adult medium dog je suché krmivo, určené pre dospelých psov stredných plemien medzi 10 a 25 kilami.

 • Finevo veľký dospelý pes

  Veľký dospelý pes

  FINEVO adult large dog pre potreby veľkých plemien dospelých psov nad 25 kilogramov.

 • Finevo senior

  Staršie psy

  Každý pes raz zostarne. Aby bol váš štvornohý miláčik vitálny a mal radosť zo života aj v pokročilom veku, ponúka FINEVO špeciálne suché krmivo Senior, ktoré podporuje telesné funkcie a metabolizmus a je ľahšie stráviteľné.

 • Finevo junior

  Mladé psy

  Mladé psy potrebujú pri objavovaní sveta síce veľa energie, ale veľa malých jedál. FINEVO junior dog ponúka kvalitné, ľahko stráviteľné bielkoviny a minerálne látky, prispôsobené potrebám mladých psov. Pritom má vysoký obsah energie, aby vášmu malému nezbedníkovi pri raste nič nechýbalo.

 • Finevo citlivé psy

  Citlivé psy

  FINEVO sensitive dog je špeciálné suché krmivo pre dospelých psov všetkých plemien s citlivým zažívaním. Je nakombinované z kvalitných, dobre stráviteľných surovín a zámerne neobsahuje žiadne obilniny. Pre aktívný a ľahký život psa.

 • Finevo psi trpiaci nadváhou alebo sterilizované psy

  Psi trpiaci nadváhou alebo sterilizované psy

  Nadváha môže byť dôsledkom kastrácie, pretože psy po sterilizácii majú o 25-30% nižšiu premenu živín. FINEVO adult dog light / Sterilised je menej bohaté na energiu, ale zato obsahuje všetko, čo uspokojí výživové potreby vášho psa.

z
Spokojný pes s Finevo
Vždy správne kŕmenie!

Nekŕmte vášho maznáčika hocijakým krmivom, ale vyberte také, ktoré bude vyhovovať jeho potrebám. FINEVO ponúka vhodné krmivo so špeciálnymi receptúrami pre veľké i malé plemená, mladých psov aj tie staršie. Ak vášho miláčika kŕmite výhradne suchým krmivom, dbajte na to, aby dostatočne pil.

Finevo pes

Mokré krmivo pre mačky

Naše malé šelmy sú od prírody lovci. Preto sú základom každej dobrej výživy pre mačky živočíšne bielkoviny. U mokrého krmiva pre mačky FINEVO dbáme na to, aby vaši zamatoví miláčikovia dostávali vždy prísun živín s vyváženým pomerom bielkovín, živočíšnych tukov a dôležitých stopových prvkov, ako napr. vápnika a tiež esenciálnych mastných kyselín a vitamínov.

Naše kvalitné krmivo pre mačky je bohaté na živiny. Vaša mačka potrebuje skutočne iba malé porcie. FINEVO preto ponúkame v praktických veľkostiach 85 a 400 gramov. Po otvorení uchovávajte zvyšné krmivo v chlade.

 • Finevo pro mimoriadne aktívne mačky

  Vitality cat pre mimoriadne aktívny mačky

  Krmivo pre mačky FINEVO vitality sa hodí pre mimoriadne aktívne malé tigríky. Poskytuje vašim mačkám prísun všetkých dôležitých živín a stopových prvkov, ako napr. životne dôležitého taurínu. Mačky s prístupom von a iné vitálne mačky sú od prírody zvedavé, a preto im nemôže uškodiť trocha zmeny. Preto vám ponúkame FINEVO vitality cat v niekoľkých lahodných variantách.

 • Finevo pre mačky s citlivým zažívaním

  Sensitive cat pre mačky s citlivým zažívaním

  Ak vaša mačička často trpí hnačkami alebo svrbením, môže to byť spôsobené intoleranciou určitého krmiva. Tu môže pomôcť kŕmenie s iba jedným zdrojom bielkovín. Krmivo FINEVO sensitive pre mačky bolo vyvinuté špeciálne pre citlivé mačky, ktorým zaisťuje prísun všetkého, čo potrebujú pre svoj pocit pohody.

 • Finevo pre mačky s citlivým zažívaním

  Digestion cat pre mačky s citlivým zažívaním

  Mačičky s citlivým zažívaním sú často poznačené vyšším objemom stolice alebo vyššiou plynatosťou. Vďaka vyváženému zloženiu výživového profilu FINEVO digestion môžete podporiť zažívanie svojej mačky.

 • Finevo koža a srsť

  Hair & Skin cat pre starostlivosť o kožu a srsť

  FINEVO hair & skin je stvorené pre to, aby podporilo štruktúru a hodvábny lesk srsti. Vyváženou zmesou nenasýtených mastných kyselín, napr. omega-3 a omega-6 mastných kyselín, môžete podporiť kožu a srsť vašich zamatových maznáčikov.

 • Finevo pre sterilizované mačky

  Sterillised cat pre sterilizované mačky

  Sterilizované mačky často pribúdajú na váhe. FINEVO Sterilised cat zohľadňuje zmenenú hormonálnu rovnováhu vašej mačky, a tým tiež upravenú potrebu krmiva a zníženú pohybovú aktivitu. Má znížený obsah tukov a stimuluje vlastné telesné spaľovanie tukov.

 • Finevo pre mačky s nadváhou

  Light cat pre mačky s nadváhou

  FINEVO light je krmivo k dennému kŕmeniu dospelých mačiek s nízkou spotrebou energie. Obsiahnuté bielkoviny podporujú stavbu a zachovanie zdravého svalstva a poskytujú dostatok energie, aby sa aj naďalej mohli malí tigríci venovať svojim obľúbeným činnostiam.

z
Finevo pre spokojnú mačku

Suché krmivo pre mačky

Suché krmivo FINEVO pre mačky je kompletné krmivo vysokej kvality. Je stvorené pre to byť denným zdrojom potravy domácich mačiek a je pritom tak lahodné, že budú spokojné aj rozmaznané mačky. A keďže je toto kŕmenie koncentrovanejšie ako mokré krmivo, musia byť podávané malé porcie.

Vedeli ste, že ...? Konzistencia suchého krmiva môže znižovať tvorbu zubného kameňa, a pôsobí preto blahodarným účinkom na zuby vašej mačky. Pokiaľ mačke dávate výhradne suché krmivo, mali by ste dbať na to, aby mala stále dostatok tekutín na pitie.

 • Finevo pre dospelé mačky

  Adult cat pre dospelé mačky

  Akonáhle vaša mačka raz vyrastie, je potom dôležité, aby bol prispôsobený obsah kalórií krmivá jej vyššej fyzickej aktivite. FINEVO adult cat tu presne nadväzuje a ponúka vašej dospelej mačke vyvážené zloženie živín, ktoré potrebuje pre spokojný mačací život plný dobrodružstva.

 • Finevo pre dospelé mačky so zlým znášaním určitej stravy

  Dospelé mačky so zlým znášaním určitej stravy

  Akonáhle vaša mačka zle znáša určitú stravu, nie je hneď všetko stratené. Rad FINEVO GRAIN FREE je vyvinutý pre citlivé zvieratá, aby zabezpečovala optimálny prísun špeciálne vytvorenej, vysoko tolerovanej a plnohodnotnej stravy. FINEVO GRAIN FREE losos je suché krmivo bohaté na živiny, ktoré sa dokonale hodí pre potreby dospelých mačiek s bežnou aktivitou a dobrou alebo zlou toleranciou učitej stravy.

 • Finevo pre mačky s citlivým zažívaním

  Sensitive cat

  Špeciálne navrhnuté suché krmivo pre ciltivé mačky, ktoré je dobre znesiteľné pre ich zažívanie a zároveň im zaistí prísun potrebných živín.

 • Finevo pre sterilizované mačky

  Sterilised cat pre sterilizované mačky

  Sterilizované mačky majú často tendenciu na priberanie na váhe kvôli zmenenej hormonálnej rovnováhe. Práve pre nich je určené krmivo FINEVO Sterilised cat.

 • Finevo pre staršie mačky

  Senior cat

  Suché krmivo špeciálne vyvinuté pre staršie mačky.

z
Finevo mačka
Pretože milujeme našich miláčikov!

Naše mačky sú osobnosti. Individuality, dobrodruhovia, grobiani, lichotníci, divy a Gigolovia. Ale presne preto ich milujeme a dávame im to najlepšie, čo môžu dostať.

hore
HORNBACH