0 Nákupný zoznam 0 Košík
HORNBACH Bratislava - Ružinov Otváracia doba
Galvaniho 9
821 04 Bratislava - Ružinov

servis-bratislavaruzinov@hornbach.com
+421 248 709 - 000
po - pi: 7:00 - 21:00 hod.
so - ne: 8:00 - 21:00 hod.
Túto informáciu ste si vytlačili dňa 29. 9. 2023 o 5:05. Upozorňujeme, že ceny na svetových trhoch a krátkodobé reakcie môžu ceny kedykoľvek zmeniť a tak sa môžu líšiť od cien vo Vašom výtlačku. Ďakujeme za pochopenie.
Ohraničenie balkóna na prianie (vr. zaslania vzorky)-thumb-0
Ohraničenie balkóna na prianie (vr. zaslania vzorky)-0
Obrázok 1 z 1

Ohraničenie balkóna na prianie (vr. zaslania vzorky)

od7,63 €*/ ks

Č. výrobku. 10394798
7,63 € *
Nechať si doručiť domov
  •  
  • Dodanie do cca 4 týždňov
Vyzdvihnutie v predajni Bratislava - Ružinov
  • Možno kúpiť online

Informácie o výrobku

  • EAN
    2007007975667

Popis

Toto ohraničenie balkóna je zhotovované na mieru podľa vašich požiadaviek: Jednoducho uveďte druh látky, farbu a rozmery a tiež určite niektoré detaily, a už budete mať svoje ohraničenie balkóna hotové.

Ohraničenie balkóna na mieru je tak individuálne ako vy. Nakonfigurujte si ho presne podľa svojich predstáv a tiež vhodne k vášmu balkónu a vašej fasáde. Má byť látka neprefúkavá a nepriehľadná alebo prefúkavá a priesvitná? Tj. chceli by ste svoje ohraničenie balkóna používať zároveň ako ochranu proti vetru a pohľadom alebo cez ňu môcť pozerať? Potom si vyberte druh látky a farbu. Má vaše nové ohraničenie balkóna na mieru vytvárať farebné akcenty alebo byť skôr neutrálne a nadčasové? Následne zadajte aj rozmery – výšku a šírku. Na záver rozhodnite, či sa má vaše ohraničenie balkóna vyrobiť s očkami alebo bez očiek. Pokiaľ si svoje ohraničenie balkóna na mieru objednáte s očkami, bude súčasťou dodávky šnúrka, ktorou budete môcť pripevniť balkónový poťah k balkónu. A hotovo!

Tento produkt je vyrábaný presne podľa vášho osobného zadania a požiadaviek. Preto prosím vezmite na vedomie, že individuálne nakonfigurovaný produkt vylučuje zákonné právo na zrušenie objednávky a právo Hornbach na vrátenie tovaru. Z tohto dôvodu si prosím najprv skontrolujte vami zadané údaje, než dokončíte objednávku svojho ohraničenia balkóna na mieru.

Ešte neviete, aký druh látky a ktorá farba by sa hodili ideálne k vášmu novému balkónu? Vyberte si priamo v konfigurátore vzorky látky a nechajte si ich zaslať priamo domov. Potrebujete ešte vhodnú slnečnú plachtu na mieru na ohraničenie balkóna? Žiadny problém. Pomocou konfigurátora slnečných plachiet na mieru si môžete individuálne nakonfigurovať farebne zladenú slnečnú plachtu.

Zákaznícke hodnotenia

Hodnotenia môžu byť napísané aj od zákazníkov, ktorí tovar preukázateľne nepoužili alebo nekúpili.

hore